facebook
Aktuality -> IT společnost - 5. 4. 2005 12:39

Nová ředitelka HP pro Enterprise Marketing pro oblast ISE

SentaCermakova.jpgSpolečnost HP jmenovala Ing. Sentu Čermákovou (36 let) ředitelkou pro Enterprise Marketing a předsedkyní marketingové rady pro region ISE, kde bude mít na starosti strategické plánování a řízení marketingových aktivit a investic pro podnikové zákazníky. Senta Čermáková nastoupila po dokončení vysokoškolského studia jako marketingová specialistka do nově otevřené pobočky společnosti Digital Equipment v Praze, kde měla na starosti např. uvedení společnosti na český trh, účast společnosti na výstavách a veletrzích, organizaci tiskových konferencí, vydávání zákaznického časopisu a současně působila jako tisková mluvčí.

V roce 1997 přešla v rámci společnosti na pozici Sales Support Specialist. Po akvizici společnosti Digital Equipment společností Compaq Computer v roce 1998 se Senta Čermáková vrátila do oblasti marketingu a působila jako manažerka pro PR a marketingovou komunikaci. V době lokálního slučování společností Compaq a HP v roce 2002 působila osm měsíců na pozici Integration Office Manager a významnou měrou se podílela na úspěšném sloučení českých poboček společností. Po dokončení fúze se Senta Čermáková opět vrátila do oblasti firemního marketingu jako marketingová manažerka divize HP Services.

 
  

- Inzerce -

Zahrajte si s hvězdami budoucnosti

CZECH CLASSICTurnaj Czech Classic se uskuteční 16.–21. června 2019 v GR Kaskáda jako součást Pro Golf Tour, jednoho ze čtyř oficiálních satelitů European Tour. Program kromě turnaje pro profesionály a nejlepší české amatéry zahrnuje i bohatý doprovodný program včetně tradičního turnaje partnerů s nejlepšími profesionálními hráči Pro Golf Tour, tzv. Pro-Am.