Aktuality -> IT společnost - 22. 3. 2006

Nová marketingová manažerka Genesys

Marie_Udal_612.jpgMarie Udal (31) byla ve společnosti Genesys Telecommunications Laboratories, dceřiné společnosti koncernu Alcatel, jmenována marketingovým manažerem pro oblast střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky (ECEMEA). Je nyní zodpovědná za řízení kompletní marketingové komunikace včetně veškerých public relations aktivit. Na pozici přechází z funkce manažera podpory prodeje a marketingu.


Marie Udal absolvovala pražskou pobočku University of New York, se specializací na obchod a management. Před nástupem do společnosti Genesys řídila marketingové a PR aktivity ve společnosti CMC architects. Volný čas věnuje Marie Udal golfu a squashi. Ráda vaří mezinárodní kuchyni a také cestuje, zejména po africkém kontinentu.

 
  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.

  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.