facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 2. 2. 2021 - Zdeněk Gric

Nová konference JavaScript Days

Počítačová škola GOPAS rozšiřuje spektrum svých odborných konferencí a na únor připravila zcela novou dvoudenní akci – JavaScript Days 2021. Konference bude uspořádaná v on-line podobě a je určená pro účastníky z České republiky i Slovenska. Je určená zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají. Uskuteční se ve dnech 17. a 18. února 2021.„I když se těšíme, až se s účastníky našich konferencí setkáme opět osobně, postarali jsme se o to, abychom tyto akce v on-line režimu nabídli v profesionální podobě. V loňském roce jsme zajistili vývoj vlastní komunikační platformy. Velmi nás potěšilo, že ohlas účastníků na naše akce byl pozitivní, a počet jejich účastníků oproti roku 2019 dokonce vzrostl,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS a dodává: „To nás motivovalo k rozšíření portfolia našich konferencí do oblastí, kde cítíme poptávku po relevantních informacích.“

Konference JavaScript Days představí účastníkům aktuální novinky v programování v JavaScriptu, využití frameworků a přiblíží jim, jak efektivně a elegantně vyvíjet weby a aplikace s ohledem na uživatelskou přívětivost. Nabídne přednášky 13 známých českých a slovenských odborníků, kteří se budou probírat frameworky React, Angular, Vue.js, podívají se na návrhy REST API, programování s Typescript a mnoho dalšího. Protože se konference uskuteční v on-line podobě, budou mít její účastníci ještě po dalších 7 dní k dispozici archiv všech přednášek.

Podrobné informace o konferenci najdete na adrese www.javascriptdays.cz.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -