facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 23. 7. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nová generace zařízení Kerio Control pro zabezpečení a správu sítě

NG310Společnost GFI Software představila novou sérii hardwarových zařízení Kerio Control, která oproti předchozí generaci nabízí až čtyřnásobně více paměti. Rozšíření paměti a počtu portů zlepší výkon zařízení Kerio Control a umožní tak řešit aktuální požadavky na provoz a zabezpečení stále více vytížených firemních sítí.Kerio Control nabízí v softwarové podobě i ve formě kompaktního zařízení řešení zabezpečení internetového připojení a ochranu před kybernetickými hrozbami prostřednictvím VPN sítí, firewallu, antivirové a antimalwarové ochrany, a filtrování webového připojení. Jde o řešení oblíbené především v segmentu malých a středních podniků (SMB).

Hlavními změnami u nové generace zařízení Kerio Control jsou:

  • HW box NG110 určený pro malé a domácí kanceláře, který nahrazuje dosavadní zařízení NG100, přichází s dvojnásobnou pamětí.
  • Podobně box NG310 pro menší až střední firmy, který nahrazuje dosavadní NG300, také poskytne vyšší výkon prostřednictvím dvojnásobné paměti.
  • Box NG510 pro střední až větší společnosti nahrazující model NG500 přichází nově se čtyřnásobně větší pamětí a displejem znázorňujícím klíčové informace o stavu zařízení.
  • Nejvyšší řadu ještě doplní varianta NG511, která v porovnání s NG510 poskytne 8 Ethernet portů navíc.

NG511
NG511

„Provoz ve firemních sítí neustále roste a za současné situace je jejich zabezpečení a správa kriticky důležitá. Nová generace zařízení Kerio Control vychází vstříc zákazníkům, kteří potřebují reagovat na nové výkonnostní požadavky a přitom chtějí zachovat co nejpříznivější poměr cena/výkon,“ řekl k novince Zdeněk Bínek, který je zodpovědný za prodej řešení GFI Software v České republice a na Slovensku.

Nová generace Kerio Control, která nahradí stávající zařízení, bude globálně dostupná během třetího čtvrtletí tohoto roku.


 
  

- Inzerce -

Spolupráce Lenovo a AMD přináší firmám EPYCká řešení pro datová centra

AMD LenovoVzájemné partnerství společností Lenovo a AMD bylo dlouhé roky orientováno především na počítače a mobilní zařízení. Nejnovější kapitola této spolupráce se však odehrává na poli datových center.