- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (78)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Notebooky Lenovo ThinkPad výkonnější
Lenovo představilo čtyři nové počítače ThinkPad – notebooky T410s, T410 a T510 a mobilní pracovní stanici W510, které přinášejí firemním uživatelům vyšší výkon a produktivitu. Nové notebooky jsou postaveny na dvoujádrových procesorech Intel Core a poskytují svým uživatelům rychlejší multitasking, energeticky efektivnější výkon a lepší možnosti správy pro IT oddělení. Mimo vylepšení výpočetního výkonu zvyšují nové notebooky ThinkPad produktivitu uživatelů díky své až 22hodinové výdrži baterií (u vybraných modelů), několika nastavením multidotykového displeje a jednotnému bezdrátovému širokopásmovému řešení založeném na modulu Gobi 2000 od společnosti Qualcomm.

Model T410s představuje tenké a lehké řešení s vysokým výkonem určené pro mobilní uživatele, zatímco modely T410 a T510 jsou určené díky svému vysokému výkonu pro náročné kancelářské uživatele. Mobilní pracovní stanice W510 zase vyhovuje potřebám profesionálů v datově a graficky náročných oborech, jako je například počítačový design a fotografie.Nové počítače nabízejí díky volbě procesoru Intel Core vysokého výpočetního výkonu. Kombinace technologie Intel Core vPro a funkcí správy ThinkVantage od společnosti Lenovo umožňuje IT oddělení vzdáleně spravovat počítačovou síť a aplikovat nastavení napájení, profily připojení k internetu a další funkce. Kromě toho technologie Intel Turbo Boost u notebooků W510 a řady T automaticky a inteligentně zvyšuje takt procesoru, přičemž se dynamicky přizpůsobuje pracovní zátěži tak, aby měli firemní uživatelé k dispozici maximální výkon v případě jeho potřeby.
Nová W510 podporuje až 16 GB operační paměti a čtyřjádrové procesory. Má čtyři paměťové sloty pro osazení výkonnými 1333MHz paměťmi DDR3 do celkové kapacity 16 GB. Nabízí také profesionální grafickou kartu Nvidia s 1 GB paměti a nejnovější procesory Intel Core i7. Jako první ThinkPad nabízí také sériové rozhraní USB 3.0, pomocí kterého mohou uživatelé dosáhnout až desetinásobné rychlosti přenosu dat v porovnání s doposud rozšířeným USB 2.0.T410s nyní přichází s přepínatelnou grafikou Nvidia s 512 MB VRAM, notebooky jsou také dostupné s certifikací Lenovo Enhanced Experience pro Windows 7. To znamená, že naběhnou podstatně rychleji než neoptimalizované počítače se stejnou konfigurací. Pro ještě větší pohodlí jsou všechny nové počítače vybaveny USB porty s napájením a umožňují tak nabíjení MP3 přehrávačů, telefonů a jiných zařízení, když je počítač zapnutý, v pohotovostním režimu nebo pokud je vypnutý (pokud je zapojen napájecí adaptér).
W510 nabízí uživatelům nové způsoby práce s volitelným multidotykovým displejem. Lenovo dodává s počítačem aplikaci SimpleTap, která používání dotykového displeje zjednodušuje. Součástí je také volitelný kalibrátor barev. Nové notebooky také usnadňují práci prostřednictvím větších kláves Escape a Delete.Pokud chce uživatel prodloužit svůj pracovní den bez připojení do elektrické sítě, nabízí Lenovo pro modely T410, T510 a W510 nový devítičlánkový akumulátor, se kterým je možné dosáhnout až 22hodinové výdrže. Notebooky nabízejí volitelné 3G připojení prostřednictvím bezdrátových sítí HSPA pomocí technologie Qualcomm Gobi 2000.
Modely ThinkPad T510 a W510 jsou již nyní dostupné na našem trhu, ThinkPad T410 bude k dispozici v polovině března a ThinkPad T410s v dubnu.
Formulář pro přidání akce






