facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 25. 2. 2020 14:37 - Zdeněk Gric

NETGEAR představil novou verzi vzdálené správy Insight 5.8

Společnost NETGEAR přichází na trh s novou verzí vzdálené správy NETGEAR Insight 5.8. Služba nově nabízí možnost bezdrátového připojení typu Point-to-Point do vzdálenosti až 3 km, podporu nových přepínačů PoE++ i možnost nastavení výstražných notifikací.NETGEAR Insight představuje řešení v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu, které umožňuje snadno a rychle nastavit a nakonfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních, stavu a zdraví sítě či spotřebovaných datech. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

Nová verze NETGEAR Insight 5.8 oproti svému předchůdci navíc nabízí širší možnosti vzdálené správy, včetně přehlednějšího uživatelského rozhraní:

  • Podpora NETGEAR Insight Instant Wireless AirBridge umožňuje vytvořit rychlé bezdrátové připojení typu Point-to-Point až do vzdálenosti 3 km. Je tak ideálním řešením pro propojení samostatných budov, jako jsou dočasné kanceláře, garáže i venkovní pracovní prostory, v jejichž případě by bylo jen velmi složité implementovat klasické kabelové ethernetové připojení.
  • Podpora nových přepínačů PoE++.
  • Možnost nastavení výstražných notifikací dle časového období či typu notifikace, včetně jejich deaktivace.
  • Aktualizované UX a UI zajišťující rychlejší a efektivnější orientaci v možnostech nastavení.
  • Nabídka cenově výhodnějšího předplatného na 1, 3 a 5 let či pro 5 až 10 zařízení současně (varianta Insight Premium a Pro).
  • Snadné zobrazení výstražných notifikací napříč všemi organizacemi a sítěmi (varianta Insight Pro).

Služba NETGEAR Insight je kompatibilní s vybranými bezdrátovými přístupovými body, přepínači a datovými úložišti značky NETGEAR a je dostupná ve třech variantách: Insight Basic (první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od $4.99/ zařízení za rok), Insight Premium (od $9.99 / zařízení za rok a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).


 
Atos
  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.