Aktuality -> IT společnost - 13. 4. 2011

Ness posílila management financí

Ness Technologies oznámila posílení managementu financí nástupem Miroslavy Zálešákové na pozici SVP Finance CEE. Miroslava Zálešáková přichází do Nessu z Oracle Czech, kde zastávala pozici Finance Director. V jejím rámci se podílela nejen na řízení finančního týmu, ale i příbuzných oborů jako IT, Facilities, Contract Organization, Legal a dalších, s přesahem do regionu CEE. V minulosti působila několik let ve firmách SAP Czech Republic a APP Group. Mezi její priority bude patřit centralizace a standardizace procesů napříč CEE regionem, vedení interního projektu sdílených služeb, který využitím synergických efektů směřuje k vyšší efektivitě a úspoře nákladů. Úplně novou oblastí, na kterou se Miroslava Zálešáková zaměří, je vybudování tzv. business finance - podpory businessu kvalitními daty a jejich předvídáním.



 
  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.