facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 10. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Ness nabídne na našem trhu řešení Xpertdoc

Společnost Ness Czech uzavřela partnerství se společností Xpertdoc, která je celosvětovým lídrem v oblasti řešení pro generování a automatizaci dokumentů. Řešení Xpertdoc umožňuje automatizovat vytváření dokumentů, jejich správu, doručování, ukládání nebo i elektronické podepisování. Všechny tyto procesy lze přitom řídit pomocí přednastavených pravidel a parametrů. Nově budou mít tato řešení lokální podporu ze strany konzultantů Ness Czech.Xpertdoc si zvolil Ness jako vůbec prvního dodavatele v ČR a SR. „Hledali jsme spolehlivého partnera se solidním renomé, čemuž odpovídala volba Ness Czech, významné poradenské firmy v oblasti informačních technologií v regionu.,“ řekla k navázání spolupráce Anthony Mansour, Business Development Partner ve společnosti Xpertdoc.

Důležitou předností řešení Xpertdoc je možnost práce s více jazyky v rámci jedné šablony dokumentu, konfigurace komplexních obchodních pravidel, integrace dat a obrázků z více entit v rámci CRM systému i z externích zdrojů jako jsou SharePoint a FTP. Řešení Xpertdoc také dokáže generovat komplexní grafy a čárové kódy.

„Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, například ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky. Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365. Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat,“ přibližuje Ondřej Axmann, Vice President pro finanční sektor ve společnosti Ness Czech.


Obr: Xpertdoc.com


 
  

- Inzerce -

Trendy ve vývoji softwaru pro řízení skladů

U nás v E LINKX se věnujeme vývoji moderních a inovativních řešení pro řízení skladů WMS. Sledujeme trendy, které se objevují na trhu, a snažíme se s pomocí testů přinášet tato řešení našim zákazníkům. V současnosti vidíme hned několik příležitostí, které postupně implementujeme. Pojďme se na ně společně podívat.

  

- Inzerce -

Výrobce potravin z dánského Thistedu překonává problémy se zastaráváním strojů a připravuje se na Průmysl 4.0

DragsbaekVybudovat si dobrou pověst může trvat celé roky. Získat si důvěru zákazníků znamená důslednost, spolehlivost a závazek vůči příslibu značky. Dánská výrobní společnost Dragsbaek si svoji pověst buduje a upevňuje již více než 100 let.