Aktuality -> IT společnost - 25. 10. 2010

Ness jmenoval obchodního ředitele

Ness Technologies oznámila v souvislosti s růstem společnosti další výraznou posilu vrcholného managementu. Na post obchodního ředitele nastupuje zkušený Michal Frano, který se zaměří zejména na posílení postavení Nessu na českém trhu. Ve společnosti Ness se chce Michal Frano soustředit hlavně na získávání nových zakázek ve všech sférách českého i mezinárodního trhu. Potenciál společnosti vidí především ve finančním sektoru, v oblasti státních zakázek i nabídek pro města a obce. Další možnosti má podle něj i divize Utility a Manufacturing, v nichž je Ness už tradičně silný. Michal Frano nepřichází do neznámého prostředí. Ve společnosti Ness v letech 2002 až 2006 zastával místo ředitele divize Telekomunikace a média. V mezidobí působil jako ředitel divizí Software a později Veřejný sektor ve společnosti IBM. Ve své profesní kariéře také prošel na vedoucích pozicích společnostmi SPGroup, LAUFEN CZ, RAAB KARCHER či jako ředitel obchodní sekce na československé ambasádě v Holandsku.



 
  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.

  

- PR -

Repasovaný notebook: Proč je chytřejší volba než nový?

Za deset tisíc korun dnes v obchodě pořídíte nový notebook se základním výkonem a plastovým tělem. Za stejné peníze ale můžete mít repasovaný stroj se skvělým výkonem, který původně stál i čtyřicet tisíc. Není to překlep a není to háček. Pojďte se podívat, proč si repas zaslouží vaši pozornost.