facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 11. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nenechte si ujít webinář „Získejte víc z Microsoft 365“

Získejte víc z Microsoft 365Společnost Allium pořádá 23. 11. ve spolupráci s partnery webinář zaměřený na automatizaci procesů a optimalizaci využití Microsoft 365 při zpracování dokladů. Poslechněte si během jedné hodiny reálné zkušenos­ti uživatele s využitím AI při zpracování faktur a objevte možnosti zpracování smluv, interních předpisů a faktur v cloudu. Poznejte osvědčené způsoby zajištění bezpečnosti a podpory automatizace procesů. Webinář začíná 23. listopadu 2023 ve 13:30 a bude trvat přibližně jednu hodinu.Na obsahu webináře spolupracují:

Účast na webináři je zdarma.

Přihlásit se můžete odesláním vyplněného formuláře na webu: www.allium.cz/cz/blog/akce


 
  

- Inzerce -

Pravá digitalizace není jen elektronizace „papírových“ procesů

IT Systems 11/2023V aktuálním vydání IT Systems se zabýváme digitální transformací odvětví, která se bezprostředně týkají každého z nás. Všichni můžeme takříkajíc z první ruky zhodnotit, jak digitalizace mění bankovnictví, pojišťovnictví, státní správu a veřejný sektor. A vidíme, jak rozdílným tempem uvedená odvětví v digitalizaci postupují.

  

- Inzerce -

Phishingové e-maily jsou věrohodnější než kdy dříve. Co s tím?

Phishing není žádnou novinkou. Tato taktika sociálního inženýr­ství se mezi nástroji útočníků objevuje již desítky let a podle nejnovějších výzkumů si udržuje první příčku mezi způsoby doru­čo­vá­ní ransomwaru. O efektivitě phishingu přitom existuje mnoho exaktně doložených údajů.