facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 14. 11. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nenechte si ujít webinář „Získejte víc z Microsoft 365“

Získejte víc z Microsoft 365Společnost Allium pořádá 23. 11. ve spolupráci s partnery webinář zaměřený na automatizaci procesů a optimalizaci využití Microsoft 365 při zpracování dokladů. Poslechněte si během jedné hodiny reálné zkušenos­ti uživatele s využitím AI při zpracování faktur a objevte možnosti zpracování smluv, interních předpisů a faktur v cloudu. Poznejte osvědčené způsoby zajištění bezpečnosti a podpory automatizace procesů. Webinář začíná 23. listopadu 2023 ve 13:30 a bude trvat přibližně jednu hodinu.Na obsahu webináře spolupracují:

Účast na webináři je zdarma.

Přihlásit se můžete odesláním vyplněného formuláře na webu: www.allium.cz/cz/blog/akce


 
  

- PR -

Modernizace platebních systémů v Evropě a České republice

Společná cesta CGI a Moneta Money Bank


V digitálním věku, kdy se po­ža­dav­ky na rychlost, bezpečnost a efektivitu platebních operací neustále zvyšují, stojí evropské finanční instituce před výzvou, jak tato očekávání naplnit. Vý­znam­nou roli v této transformaci hrají platební metody, které umožňují rychlé a bezpečné transakce jak na domácí, tak na mezinárodní úrovni.

  

- PR -

Množství nástrojů nahradilo jediné cloudové řešení

DPD SK nyní kompletně řídí finance v SAP S/4HANA


DPDSpolečnost DPD SK je první slovenskou firmou, která úspěšně dokončila přechod na SAP S/4HANA Cloud. Ačkoli ještě nedávno na Slovensku patřila k těm menším lokálním pobočkám, nejen díky pandemii covidu-19 zaznamenala skokový růst.