facebook
Aktuality -> Hardware - 13. 5. 2019

NEC uvádí nový 55“ UHD displej MultiSync V554Q

NEC uvádí na trh nejnovější přírůstek do svého portfolia displejů s ultra vysokým rozlišením (UHD), model MultiSync V554Q. Trh s UHD zařízeními rychle roste, ale stále je převážně omezen na velkoplošné displeje, s uhlopříčkou větší než 60 palců. Nabídka se nyní mění upgradem displejů s menší uhlopříčkou než 60“ z Full HD na UHD. Nový 55“ model V554Q přináší UHD rozlišení pro řadu aplikací, včetně firemního a maloobchodního prostředí, dispečerských pracovišť, reklamy a pohostinství.UHD má mnoho výhod oproti technologii Full HD, včetně značně zvýšené hustoty pixelů (3 840 x 2 160 oproti 1 920 x 1 080 pro Full HD), což poskytuje snadnou čitelnost obsahu z dlouhé i krátké vzdálenosti. Díky tomu je V554Q vhodný pro celou řadu aplikací, včetně digital signage, dispečerských pracovišť, konferenčních místnosti, technické a podrobné prezentace, CAD/CAM aplikace atd.

Nový displej V554Q nabízí kromě jednoduchého sledování UHD také nejvyšší kvalitu obrazu v průběhu životnosti zařízení, díky integrovanému SpectraView engine, který zajišťuje spolehlivou reprodukci barev s možností hardwarové kalibrace.

Displej je také kompatibilní s platformou NEC’s Open Modular intelligence (OMi), která umožňuje inteligentní a bezproblémové propojení mezi zdrojem obsahu a displejem, a přináší tak výkonné „stand alone“ řešení.

Díky internímu Media Playeru, případně volitelnému Raspberry Pi počítači až po volitelný interní Slot-in PC s výkonem od Intel Atomu, až po Intel Core i7, je možné optimálně začlenit zařízení do připravené infrastruktury bez náročných příprav a přemýšlení, kam umístit externí PC a jak zařízení elegantně propojit. V NEC řešení je vše modulární součástí displeje a zákazník si pouze nadefinuje potřebné výkonové spektrum.

NEC V554Q je k dispozici od května 2019. NEC Display Solutions Europe poskytuje na tento displej záruku 3 roky, systémem door – to – door.


 
GFI
  

- Inzerce -

Microsoft Advanced Threat Analytics korelace

ATAEpidemie Covid19 většinu z nás zahnala do „domácích kanceláří“, odkud jsme mohli pohodlně nadále pracovat. Co se ovšem děje s firemním zařízením u zaměstnanců doma? Máte nad těmito zařízeními kontrolu? Až se zaměstnanci vrátí do firmy, můžete si být jistí, že jsou Vaše zařízení nezávadná a nepřináší do firemní sítě skrytá rizika?

  

- Inzerce -

Service Desk jako účinný pomocník Správy základních registrů

GordicSpráva základních registrů (SZR) byla zřízena na základě zákona č. 111/2009 Sb. Vznik úřadu je datován k 1.1.2010, kdy je zahájeno budování registrů. Vlastní provoz SZR byl pak odstartován k 1. 7. 2012.