facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 15. 10. 2012

Nastavení roamingových služeb

usnadňuje nová aplikace O2 v zahraničí

Společnost O2 uvolnila novou aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem Android i pro telefony Apple iPhone. Aplikace obsahuje kompletní ceník roamingových služeb - hovorů, SMS, MMS i datového připojení. Stačí jen vybrat zemi, kde se uživatel se svým mobilním telefonem nachází, a zemi, kam chce volat. Aplokace okamžitě zobrazí cenu všech nabízených roamingových tarifů, tedy Volání bez hranic, O2 Eurotarifu i O2 Smart Roamingu. Aplikace přitom pro své fungování nepotřebuje datové připojení.Roamingový tarif je přímo z aplikaci možné také změnit - kliknutím na požadovanou službu se odešle aktivační SMS operátorovi. Stejně tak je možné si z aplikace pomocí SMS aktivovat jednorázový nebo opakovaný roamingový datový balíček. S datovými balíčky mohou být zákazníci O2 v zahraničí on-line za velmi příznivou cenu - jeden megabyte dat v rámci Evropské unie stojí jen dvě koruny.

 

Kromě cen a možnosti nastavení roamingových tarifů a datových služeb obsahuje aplikace také vybrané důležité informace, jako je například návod, jak telefonovat a posílat zprávy v cizině, či přehled tísňových linek v zahraničí.

 

Aplikaci O2 v zahraničí lze stáhnout z portálu O2 Active.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -