facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 12. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nasazení QI ve společnosti TMETAL získalo Cenu za finanční efektivitu

Tomáš ValnohaSpolečnost QI GROUP opět uspěla v soutěži o Případovou studii roku. Odborná porota ohodnotila Cenou za finanční efektivitu měřitelné přínosy, kterých dosáhla společnost TMETAL, výrobce ocelových konstrukcí, implementací informačního systému QI.Řešení, které ve společnosti TMETAL naimplementovala společnost United Paladins, zvýšilo úroveň řízení a zlepšilo podmínky pro práci, ale zejména pomohlo automatizovat jeden z klíčových procesů podniku.

Při implementaci informačního systému QI ve společnosti TMETAL byl kladen důraz na agendu okolo atestové dokumentace, jejíž tvorba je nyní automatizovaná, což snižuje chybovost o cca 50 % a přináší roční úsporu okolo 500 000 Kč.

„Pokud se informační systém nasazuje s citem pro potřeby kon­krét­ní­ho zákazníka a zkušenostmi v dané oblasti, je pak pro celou společnost významnou podporou, která navíc zajišťuje výraznou ekonomickou úsporu. Cenu za finanční efektivitu QI získalo počtvrté, což potvrzuje, že naše partnerská síť odvádí kvalitní práci, jejímž výsledkem je mimo jiné právě snižování nákladů našich zákazníků,“ říká generální ředitel QI Groupu Tomáš Smutný.

Hodnocení soutěže Případová studie roku, jejíž součástí je o ocenění za finanční efektivitu, se tradičně ujímá porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, zkušených akademiků z prestižních technologických fakult a také profesionálních ICT manažerů.

Na úvodním snímku je Tomáš Valnoha, projektový manažer United Paladins, s Cenou za finanční efektivitu za projekt implementace informačního systému QI ve společnosti TMETAL.


 
  

- PR -

Mějte reálná očekávání a nepřeceňujte síly!

IT Systems 1-2/2024V prvním letošním vydání IT Systems narazíte hned několikrát na téma umělé inteligence. Nezajímá nás ovšem, jak hezké obrázky už dokáže AI vygenerovat. Zabýváme se raději uplatněním AI v oblasti e-commerce a logistiky. Podíváme se také, jak AI mění zákaznické linky a jak dokáže zvýšit produktivitu zaměstnanců a zrychlit interní procesy.