facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 10. 2. 2010

Náhlé personální změny v SAPu

Společnost SAP Česká republika oznámila, že Radomír Kolařík rezignoval na svou pozici generálního ředitele. Kolařík pracoval pro SAP celých 13 let, z nichž poslední tři roky vedl českou pobočku. Kolaříka dočasně zastoupí Petr Viktora. Kolaříkovy pravomoci a odpovědnost dočasně převezme Petr Viktora, člen seniorního obchodního týmu společnosti SAP Česká republika. Viktora pracuje pro SAP od roku 1999 a dosud byl odpovědný za vztahy s klíčovými zákazníky SAP především z oblastí telekomunikací, utilit, médií nebo poskytovatelů služeb.



 
  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.

  

- PR -

Jak zajistit vzornou docházku u zaměstnanců v terénu?

Díky digitalizované evidenci do­cház­ky, která snižuje admi­ni­stra­tiv­ní zátěž personalistů a eliminuje nepoctivé praktiky zaměstnanců, můžete ušetřit až statisíce korun ročně. Pozdní příchody, dřívější odchody, půjčování kartiček nebo čipů, falešné přesčasy nebo evidence příchodu či odchodu na nesprávném místě — to vše se negativně projeví na výši vašich mzdových nákladů.