facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 4. 9. 2020 - Zdeněk Gric

Na trh přichází nová řada monitorů Philips E2

Společnost MMD uvádí na trh produktovou řadu Philips E2. Podstatou této nové řady je zajištění výborného zážitku ze sledování a to na modelech s rozlišením v rozmezí od Full HD až po 4K (UHD), pokaždé s vysokou kvalitou obrazu (například díky technologii Ultra Wide-Color, která přináší vynikající hloubku 1,07 miliardy barev). Všechny monitory řady E2 mají široké pozorovací úhly pro ostré snímky s hlubokým a vysokým kontrastem. Zážitek ze sledování je také vylepšen díky technologii SmartContrast, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje barvy a řídí intenzitu podsvícení, a také technologii SmartImage, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí pro maximální výkon zobrazení.Monitory řady E2 přináší funkce pro dobrý zážitek z hraní

Tato nová řada monitorů nabízí herní režim SmartImage, rychle přístupnou nabídku OSD vyladěnou pro hráče a nabízí několik možností nastavení. Například, režim „FPS“ (střílečka z pohledu první osoby) vylepšuje tmavé motivy v hrách a umožňuje vidět skryté objekty v tmavých oblastech, zatímco režim „Racing“ přizpůsobuje displej na nejrychlejší dobu odezvy a optimalizuje obraz, včetně barev.

Každý z nových monitorů nabízí některé specifické funkce pro lepší a plynulejší hraní. Například nové monitory Philips 242E2FA a 272E2FA mají rychlost odezvy pouhou 1 ms (MPRT), zatímco monitory Philips 288E2A a 345E2AE přicházejí s adaptivní synchronizační technologií AMD FreeSync, která přispívá k potlačování trhání, nesouvislého pohybu a chvění obrazu.

Funkce pro jakýkoli druh uživatele a šetrné k životnímu prostředí

Monitory řady E2 obsahují spoustu technologií určených pro lepší uživatelský komfort. Režim EasyRead zajišťuje zážitek ze čtení, jako kdybyste četli z papíru, technologie Flicker-free a režim LowBlue zajišťují pohodlnější sledování a šetří zrak uživatele. Monitory jsou také vybaveny diskrétní přepínací klávesou EasySelect, která umožňuje rychlé a snadné úpravy nastavení monitoru v nabídce OSD, díky systému správy kabelů budou mít uživatelé vždy čistý pracovní prostor.

Modely Philips 288E2A a 345E2AE umožňují, pomocí MultiView, aktivní duální připojení a prohlížení, což umožňuje uživatelům pracovat s více zařízeními, jako je PC a notebook současně. Multitasking je tak velice snadný.

Všechny tyto monitory neobsahují škodlivé látky, jako je olovo a rtuť, jsou v souladu se směrnicí RoHS a jejich obaly jsou z 100% recyklovaného materiálu, který lze znovu recyklovat. Navíc mají certifikát Energy Star 8.0 a TCO.

Dostupné modely řady E2

Nová produktová řada E2 momentálně zahrnuje dva Full HD modely Philips 242E2FA a Philips 272E2FA, dále pak 4K (Ultra HD) model Philips 288E2A a největším zástupcem je pak ultra širokoúhlý Philips 345E2AE s rozlišením rovněž 4K (Ultra HD).


 
  

- Inzerce -

eDoCat a desítky tisíc dokumentů společnosti Globus denně

GlobusMa­lo­ob­chod­ní ře­tě­zec Glo­bus se spe­ci­a­li­zu­je na pro­voz hy­per­mar­ke­tů, kde jed­ním z klí­čo­vých před­po­kla­dů k ús­pě­chu je ma­xi­mál­ní spo­ko­je­nost zá­kaz­ní­ků. Na­pl­nit ten­to cíl mi­mo ji­né­ho umož­ňu­je efek­tiv­ní zpra­co­vá­ní do­ku­men­tů. Ta­ké z to­ho dů­vo­du při­s­tou­pi­lo čes­ké za­s­tou­pe­ní spo­leč­nos­ti k im­ple­men­ta­ci no­vé­ho DMS ře­še­ní – sys­té­mu eDoCat.

  

- Inzerce -

Velkoobchodní e-shop jako online trend roku 2021

UpgatesB2B neboli Business-to-Business je obchodní vztah mezi dvěma obchodníky. Oproti tomu B2C vztahy se zaměřují na koncového zákazníka. V minulosti byly e-shopy běžné zejména v B2C sféře a B2B se řešilo v osobní rovině. Díky své jednoduchosti a aktuálním omezením si ale i B2B e-shopy začínají získávat popularitu.