facebook
Aktuality -> IT Business - 30. 3. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Na český trh přichází platební systém Exactly

ExactlySpolečnost Exactly zahajuje provoz svého platebního systému na českém trhu. Jde o řešení, které ocení především internetové obchody a start-upy s větším podílem zákazníků ze zahraničí. Exactly totiž jako svoji zásadní výhodu prezentuje platební převody po celém světě a multiměnové účty v rámci personalizované digitální peněženky. Vůči konkurenci se vymezuje také nižší cenou a jednoduchou implementací.Exactly je platební brána s řadou doplňkových a analytických nástrojů, například v podobě elektronické peněženky, která umí kromě multiměnových účtů také integrovat hromadné platby nebo generovat faktury. Firmy tak ušetří na poplatcích za směnu i na zbytečném papírování.

Exactly klientům nabízí také služby monitorování a analýz plateb jejich zákazníků, ze kterých generuje statistiky a přehledy. Ty poskytují individuální data o jednotlivých klientech, jejich integraci i ziskovosti. Na základě personalizovaných dat mohou partneři snadno stavět strategie pro flexibilní rozvoj jejich podnikání.

Při uplatnění na našem trhu chce stavět na zkušenostech ze zahraničí, kde již Exactly funguje delší dobu. „Klientům, kteří podnikají přes internet, nabízíme pohodlné zprostředkování zahraničních plateb za nákup služeb a produktů, a to v rámci téměř jakékoliv země a s podporou nejrůznějších možností platby. Naši intuitivní platební bránu ocení především majitelé e-shopů a start-upů. Na rozdíl od ostatních zprostředkovatelů transakcí budeme také poskytovat větší krytí a záruky bank,“ říká Michal Šejba, regional manger společnosti Exactly a dodává: „Našim klientům vycházíme vstříc i v otázce ceny. Kromě výhodnější ceny neúčtujeme zákazníkům žádné poplatky z transakcí a obratu – ani ze správy účtu.“


 
GFI
  

- Inzerce -

Service Desk jako účinný pomocník Správy základních registrů

GordicSpráva základních registrů (SZR) byla zřízena na základě zákona č. 111/2009 Sb. Vznik úřadu je datován k 1.1.2010, kdy je zahájeno budování registrů. Vlastní provoz SZR byl pak odstartován k 1. 7. 2012.

  

- Inzerce -

Microsoft Advanced Threat Analytics korelace

ATAEpidemie Covid19 většinu z nás zahnala do „domácích kanceláří“, odkud jsme mohli pohodlně nadále pracovat. Co se ovšem děje s firemním zařízením u zaměstnanců doma? Máte nad těmito zařízeními kontrolu? Až se zaměstnanci vrátí do firmy, můžete si být jistí, že jsou Vaše zařízení nezávadná a nepřináší do firemní sítě skrytá rizika?