Aktuality -> Hardware - 16. 11. 2005

Multimedialní notebook UMAX

VisionBook_965WXC.jpgUMAX představuje další multimedální notebook VisionBook 965WXC. Nový VisionBook 965WXC s širokoúhlým displejem o úhlopříčce 15,4“ a rozlišením 1280 x 800 bodů je postaven na technologii Intel Centrino 2. generace (Sonoma). Výkonná grafická karta střední třídy nVidia Go 6600 se 128 MB paměti dává notebooku dostatečný výkon pro většinu aplikací i nejnovějších 3D her.

Výbava i konektivita jsou nadstandardní i v této třídě. Samozřejmostí je bezdrátový adaptér Wireless LAN 802.11b/g popř. Bluetooth, stejně jako vestavěná Dual DVD vypalovačka. Pro připojení externích zařízení je připraveno FireWire rozhraní, tři USB 2.0 konektory, PCMCIA slot typu II, TV out, VGA výstup Infra port a také sériový port. Nechybí čtečka karet rozšířených formátů SD, MMC, MS a MS Pro. Zvukový systém se čtyřmi výkonnými reproduktory obsahuje podporu prostorového zvuku SRS/WOW, který oceníte zejména při přehrávání DVD filmů.

 
  

- PR -

AI jako motor výroby a datové inteligence

ITS_6Jak jste si jistě všimli, aktuální vydání IT Systems je první, které má nové logo. Po dlouhé době jsme se rozhodli oživit nejen logo časopisu, ale také navazujících online médií. Právě výraznější provázání loga časopisu IT Systems, webu SystemOnLine a newsletteru SystemNEWS bylo hlavním cílem modernizace, ke které jsme přistoupili teprve podruhé v téměř třicetileté historii našeho časopisu.

  

- PR -

Budou váš kamerový systém řídit AI agenti?

5 trendů roku 2025 od video specialisty Milestone Systems


XProtectLetošní rok přináší zásadní proměny v oblasti videodohledových systémů. Podle Rahula Yadava, technologického ředitele společnosti Milestone Systems, se do popředí dostávají samostatně jednající AI agenti, akční inteligence a inteligentní video management systémy. Co tyto posuny znamenají pro integrátory, resellery i provozní týmy? Přinášíme pět klíčových trendů, které budou podle Milestone formovat bezpečnostní technologii v nadcházejících měsících.