eWay System
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 10. 7. 2012

Multifunkční Konica Minolta bizhub 165

Černobílé A3 zařízení pro každodenní práci v kanceláři

Monochromatické multifunkční zařízení bizhub 165 je vhodné pro malé podniky, které hledají jednoduché řešení pro správu základních kancelářských úloh jako je tisk faktur, kopírování nebo skenování ceníků a další dokumentace. Umožňuje kopírování až do formátu A3, oboustranný tisk i skenování. Bizhub 165 zvládne až 16 kopií za minutu a kopíruje nejrůznější typy dokumentů. Kvalitní je i samotný tisk. Toner Simitri HD s příměsí biomasy chrání dokumenty před rozmazáním a tiskne i ty nejmenší znaky ostře a čistě.


Velkou předností nového multifunkčního zařízení je intuitivní ovládání. Jeho základem je podsvícený LED displej s ukazatelem aktuálního stavu a přehledným indikátorem chyb. Všechny operace přitom snadno zvládne i nezkušený uživatel.

Doporučená koncová cena modelu bizhub 165 je 9990 Kč bez DPH.


 
  

- Inzerce -

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

  

- Inzerce -

Jak zastavit ransomware? Správnou ochranou koncových bodů

SophosPolovina IT manažerů uvádí, že byli v loňském roce napadeni ransomwarem. Ve třech případech ze čtyř se přitom útočníkům podařilo zašifrovat data. Průměrné globální náklady na nápravu těchto škod přesáhly 16 milionů korun, vyplývá z průzkumu společnosti Sophos mezi 5000 IT manažery ve 26 zemích. Jak nejlépe chránit koncové body před ransomwarem?