Aktuality -> Hardware - 18. 9. 2013

Monitor iiyama X2483HSU s AMVA+ matricí

AT Computers uvádí další z monitorů japonské společnosti iiyama, model X2483HSU. 24“ model je vybaven AMVA+ matricí a nabízí uživatelům 24 bitové „True Colour“ barvy a vysoký výkon při zobrazování černé i bílé s vysokým kontrastním poměrem 3000:1. Díky tomu představuje vhodné řešení pro práci s fotografiemi nebo pro designéry a webdesignéry. Monitor s LED podsvícením snižuje nároky na elektrickou energii a disponuje také bohatou nabídku vstupů (HDMI, DVI-D, D-Sub, VGA a 3 USB porty).



 
  

- PR -

Pokročilé vyhledávání a analytika pro každého

Profesionální práce s daty, která už není jen pro korporace


Ještě před pár lety byla analýza dat doménou těch, kdo měli rozpočty v řádech milionů – velkých firem, bank, státních institucí. Malé společnosti, auditoři, compliance specialisté nebo právníci se museli spoléhat na ruční pročítání dokumentů, improvizované tabulky a pracné ověřování informací. Dnes se situace zásadně mění. Technologie, které byly dříve příliš drahé nebo technicky náročné, se otevírají i jednotlivcům a menším týmům.

  

- PR -

Jak vzniká digitální energetika, IT řešení pro moderní trhy, měření a provoz

Digitalizace energetiky dnes zásadně proměňuje obchodní procesy i technické nároky na informační systémy. Rychle rostoucí objemy dat ze smart meteringu, decentralizovaná výroba, přechod na 15minutové obchodní intervaly a nové regulatorní požadavky vytvářejí tlak na moderní architektury, kybernetickou bezpečnost a vysokou dostupnost systémů.