facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 29. 11. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Mobilní routery od Netgearu nově podporují správu přes Insight Pro

Především pro správce sítí ve firmách a organizacích je skvělou zprávou, že i mobilní routery od Netgearu nově podporují cloudovou službu Insight Pro. Výrazně to usnadní řízení konektivity, přidávání zařízení do sítě, jejich centrální monitoring a vzdálenou správu.Pokročilé řešení pro vzdálenou správu síťových zařízení v cloudu NETGEAR Insight Pro mohou nově využívat i majitelé mobilních routerů M1 4G LTE (MR1100) a M5 5G Wi-Fi 6 (MR5200). Díky správě prostřednictvím cloudu jsou mobilní routery NETGEAR Nighthawk M1 a M5 atraktivnějším řešením pro firmy, které svým zaměstnancům potřebují poskytnout univerzální připojení k internetu. Výborně totiž poslouží při práci z domova i u pracovníků v terénu, jako jsou třeba obchodní zástupci nebo záchranáři. Mobilní routery fungují prakticky kdekoliv a okamžitě poskytují konektivitu jakémukoliv zařízení, aniž by byly závislé na další infrastruktuře nebo technické podpoře.

Služba NETGEAR Insight Pro umožňuje správcům IT a poskytovatelům řízených služeb (MSP) nastavovat správu LAN pro kanceláře a pobočky, která zajistí návštěvníkům nebo dočasným zaměstnancům přístup k Wi-Fi. Správci IT mohou v rámci NETGEAR Insight Pro jednotlivé mobilní hotspoty bezdotykově nasadit a centrálně nastavovat, stejně jako průběžně monitorovat celou síť, odstraňovat její problémy nebo aktualizovat firmware dílčích síťových prvků.

Služba podporuje také snadnou a rychlou integraci dalších IT zařízení do sítě, centralizovanou konfiguraci a jednotnou správu profilů při hromadném nasazení. I při velkém množství zařízení v terénu umožňuje NETGEAR Insight Pro snadno najít a získat informace o jejich stavu. Poskytuje zprávy o jejich využití, síle mobilní sítě, šířce pásma, a dokonce i seznam připojených klientských zařízení.


 
  

- Inzerce -

Jak řídit úspěšný e-shop? Freshlabels spoléhá na ERP systém Vario

Freshlabels je pojem na trhu e-commerce. Obchod (nejen) s módou, který klade důraz na udržitelnost a nabídku „čerstvých značek“. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak zvládají řízení složité firemní agendy, která je roztříštěná do skladu, kamenných prodejen, centrály a samotného e-shopu?

  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.