facebook
Aktuality -> Hardware - 19. 11. 2019 17:12

MMD představuje nový super široký monitor Philips 439P9H

Společnost MMD uvádí na trh nový zakřivený SuperWide monitor Philips 439P9H. Model 439P9H s úhlopříčkou 43” rozšiřuje rodinu ultra širokých monitorů, do které patří i dříve představený model s úhlopříčkou o velikosti 49”. Philips 439P9H nabízí skutečně velkou pracovní plochu a technologii DisplayHDR 400. Monitor přináší i řadu technologií pro zvýšení produktivity, jako například zabudovanou USB-C dokovací stanici, Windows Hello vyskakovací kameru, MultiClient integrovaný KVM přepínač a velké množství funkcí pro zpříjemnění práce.Monitor Philips 439P9H nabízí formát 32:10 s rozlišením 3840 x 1200 bodů dokáže tak nahradit dvojici výkonných monitorů ve formátu 16:10. Zakřivení 1800R je navrženo tak, aby rozšiřovalo uživatelovo zorné pole, snižovalo rozptylování a nabízelo maximální komfort při sledování. Díky technologii MultiView a MultiClient zabudovaným KVM přepínači umožňuje Philips 439P9H aktivní zapojení a sledovaní dvou rozdílných zařízení současně. Navíc VESA certifikovaná technologie DisplayHDR 400 nabízí vysoký jas, barvy a kontrast. Pro herní nadšence je monitor vybaven i technologií AdaptiveSync, umožňující hladké hraní bez trhání a sekání.

Zabudovaná USB-C dokovací stanice, se schopností nabíjení, nabízí uživatelům řadu možností. Přitom stačí jediný USB-C konektor. Periferie jako je myš nebo klávesnice lze zapojit přímo do monitoru, stejně tak ethernetový kabel. Připojený notebook je možné takto přímo dobíjet.

Philips 439P9H je vybaven řadou technologií pro ochranu zdraví uživatelů. LowBlue Mode chrání zrak před únavou, EasyRead nabízí příjemné čtení textu jako z papíru, Windows Hello kamera s rozeznáváním tváře umožňuje bezpečné přihlašování a díky ergonomickému stojanu si každý najde nejvhodnější pracovní pozici.

Monitor Philips 439P9H bude na trhu dostupný v průběhu listopadu 2019 za doporučenou cenu 25 089 Kč (979 euro).


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Od zámečnictví až po „Hypertechnologie“ – inspirativní příběh Agrostroje

CiscoAGROSTROJ Pelhřimov byl založen v roce 1896, tedy v pozdější fázi průmyslové revoluce. Zámečník Jan Matějka si tehdy otevřel dílnu a začal vyrábět drobnou zemědělskou techniku. Dnes vyrábí AGROSTROJ Pelhřimov zemědělské stroje pod vlastní značkou a věnuje se také kooperační výrobě pro světové značky.

  

- Inzerce -

Mobilní aplikace osvobozuje údržbáře od administrativy

SynergitPodnikové informační systémy už nejsou pouze doménou kanceláří, pronikají do výrobních hal a do terénu. Za to mohou chytré telefony, které neslouží pouze pro telefonování a zábavu, ale i jako inteligentní terminál s aplikací napojenou na podnikové databáze.