Aktuality -> IT Business - 24. 10. 2018

Miroslav Knotek vede společnost KPCS CZ

Generálním ředitelem společnosti KPCS CZ se stal Miroslav Knotek. Tato změna souvisí se startem nové strategie této společnosti. Miroslav Knotek je jeden ze zakladatelů společnosti (spolu s Martinem Pavlisem) a ve firmě působil na různých manažerských pozicích. Věnoval se i IT konzultacím zejména v oblastech Microsoft Exchange Server, Active Directory, Office 365, PKI a bezpečnosti. Přednáší v rámci řady odborných akcí sdružení WUG a na významných IT konferencích, pravidelně publikuje odborné články a je jedním z autorů knihy Velký průvodce infrastrukturou PKI. Za tyto aktivity získal prestižní ocenění Microsoft MVP pro oblast bezpečnosti. Certifikát Microsoft MVP v červnu 2018 úspěšně obhájil.



Znalost prostředí firmy a odborné a manažerské dovednosti Miroslava Knotka jsou předpoklady umožňující firmě rychlou realizaci strategie, která je postavena na tom, jak umožnit firmám profitovat z digitální transformace s využitím moderních technologií. Základem (vedle technologií) jsou zkušenosti KPCS CZ z dlouhodobého působení na trhu IT a znalost potřeb zákazníků, inovace a v neposlední řadě také rozvoj vlastních řešení v rámci rodiny produktů a služeb ATOM (Advanced Threat and Organization Monitoring), která byla nedávno oceněna v rámci Microsoft Awards jako vítěz v kategorii „Bezpečnost a ochrana citlivých dat“ pro Českou republiku.

Miroslav Knotek hovoří anglicky, k jeho koníčkům patří cestování, turistika, literatura, badminton a bowling.


 
  

- PR -

5 důvodů, proč výrobci v potravinářském a nápojovém průmyslu nasazují řešení MOM

Výroba v potravinářském a nápojovém průmyslu se stala pro tradiční ERP systémy příliš složitou. Stále více výrobců na tuto situaci reaguje zaváděním řešení pro řízení výrobních operací (MOM). Tento článek popisuje pět hlavních příčin tohoto trendu, které budou podrobně diskutovány na bezplatném webináři „Excelence ve výrobě CPG: 5 důvodů, proč zvolit MOM před ERP“ pořádané společností Siemens Digital Industries Software dne 6. května od 11:00.

  

- PR -

ERP jako strategický nástroj růstu,

ne jen nutné zlo


Zavedení nového ERP systému je pro mnoho firem nutnost, kterou odkládají, jak jen to jde. Obava z komplikací, vysokých nákladů a narušení běžného provozu je pochopitelná. Co když vám ale řekneme, že ERP nemusí být jen „nutné zlo", ale může se stát motorem vašeho růstu?