facebook
Aktuality -> IT Business - 21. 10. 2019 19:22

Milan Mottl se stal Territory Sales Managerem společnosti ExaGrid Systems

Společnost ExaGrid, poskytovatel inteligentního hyperkonvertovaného úložiště pro zálohování s deduplikací dat, jmenovala od 1. září 2019 Milana Mottla na pozici Territory Sales Manager pro region východní Evropy. Milan Mottl přináší do ExaGrid Systems své dlouholeté zkušenosti z oboru počítačové bezpečnosti a dostupnosti dat načerpané během své více jak 16leté kariéry např. ve firmách Arcserve nebo CA Technologies. Hlavním úkolem Mottla bude rozvoj obchodních aktivit prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu. Mottl přichází do ExaGrid Systems ze společnosti Arcserve, kde zastával funkci Sales Managera pro východní Evropu. Dlouhá léta se věnuje businessu v oblasti IT technologií se specializací na technologie zálohování a rychlou obnovu.„Rád přijímám výzvy a pracovat pro ExaGrid Systems výzvu přináší. Zároveň si vážím této příležitosti a chci nyní veškerou svou snahu věnovat systematickému rozvoji businessu napříč regionem, ukázat zákazníkům a partnerům výhody řešení ExaGrid Systems, které je velmi škálovatelné i cenově efektivní, a budovat solidní základu pro rozvoj obchodních příležitostí,“ uvádí Milan Mottl.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Pomáháme zákazníkům ochránit jejich data

říká Igor Cejkovský, produktový manažer Synology


Igor CejovskySpolečnost Synology patří celosvětově mezi lídry na trhu síťových úložišť a snaží se prosadit také nabídkou routerů a dalších síťových zařízení. Jak se této značce daří na našem trhu a jaké novinky připravuje na další rok, jsme se zeptali pana Igora Cejkovského, který působí ve společnosti Synology na pozici produktového manažera.

  

- Inzerce -

Kontaktní centra se přemisťují do cloudu kvůli zlepšení péče o zákazníky

GenesysTechnologický svět míří do cloudu a péče. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise“ řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?