facebook
Aktuality -> IT Business - 21. 10. 2019

Milan Mottl se stal Territory Sales Managerem společnosti ExaGrid Systems

Společnost ExaGrid, poskytovatel inteligentního hyperkonvertovaného úložiště pro zálohování s deduplikací dat, jmenovala od 1. září 2019 Milana Mottla na pozici Territory Sales Manager pro region východní Evropy. Milan Mottl přináší do ExaGrid Systems své dlouholeté zkušenosti z oboru počítačové bezpečnosti a dostupnosti dat načerpané během své více jak 16leté kariéry např. ve firmách Arcserve nebo CA Technologies. Hlavním úkolem Mottla bude rozvoj obchodních aktivit prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu. Mottl přichází do ExaGrid Systems ze společnosti Arcserve, kde zastával funkci Sales Managera pro východní Evropu. Dlouhá léta se věnuje businessu v oblasti IT technologií se specializací na technologie zálohování a rychlou obnovu.„Rád přijímám výzvy a pracovat pro ExaGrid Systems výzvu přináší. Zároveň si vážím této příležitosti a chci nyní veškerou svou snahu věnovat systematickému rozvoji businessu napříč regionem, ukázat zákazníkům a partnerům výhody řešení ExaGrid Systems, které je velmi škálovatelné i cenově efektivní, a budovat solidní základu pro rozvoj obchodních příležitostí,“ uvádí Milan Mottl.


 
  

- Inzerce -

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

SamsungBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

  

- Inzerce -

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

Společnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online, která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.