Aktuality -> IT Business - 25. 3. 2010

MEMOS Software expanduje na západ

MEMOS Software, česká firma zabývající se vývojem software na zakázku, koupila 10% podíl v britské společnosti Invenias Limited. Získává tak snadnější přístup na západní trhy, kde má Invenias stabilní pozici v poskytování informačních systémů pro personální agentury a pro HR oddělení, které jsou speciálně vyvíjeny na podporu vyhledávání vrcholových manažerů. MEMOS Software se zabývá vývojem specializovaného podnikového software na míru a cílí především na střední a větší firmy. Invenias připravuje v blízké době otevření vývojového centra v Praze, na kterém se bude MEMOS software podílet, a jenž bude základnou pro obchodní propojení východní i západní Evropy.



 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.