Aktuality -> Komunikace a sítě - 15. 11. 2006

Mattes AD slaví 15 let a rozdává dárky

Mattes646.jpgSpolečnost MATTES AD slaví v listopadu patnácté výročí založení společnosti a v návaznosti na tuto událost zlevňuje zřizovací poplatek telefonní služby 802.VOX a umožňuje zavedení internetové telefonie prakticky zadarmo. V aktuální nabídce pro stávající i potenciální zákazníky služeb se značkou 802.cz je sleva zřizovacího poplatku služby 802.VOX na 15 Kč včetně DPH, VoIP brána SPA3102 za speciální cenu 3000 Kč včetně DPH (zaplacená částka = kredit, který zákazník protelefonuje ve 100procentní výši) a zvýšení kreditu u nově objednaných balíčků VoIP brána + bezdrátový telefon o 400 Kč. Uvedené nabídky platí do konce listopadu 2006.

 
  

- PR -

Čeští zaměstnanci už AI běžně používají,

ne vždy však bezpečným způsobem


Umělá inteligence se stává běžnou součástí pracovních procesů. Dokazují to lednová čísla ČSÚ, podle kterých 18 % českých podniků s více než 10 zaměstnanci používá AI. Nejčastěji ji využívají velké firmy, a to dokonce více než polovina z nich. Spolu s popularitou umělé inteligence však přichází i negativní fenomén tzv. shadow AI. Jedná se o firmou neschválené využívání AI nástrojů, které může vyústit až v únik firemních dat.

  

- PR -

Proč je EDITEL vaší nejlepší volbou pro povinnou e-Faktúru na Slovensku?

Od 1. ledna 2027 čeká slovenské plátce DPH povinná B2B e-fakturace ve strukturovaném formátu EN 16931 (UBL/Peppol BIS 3) s doručováním přes síť Peppol. EDITEL je na změnu připraven už dnes – nabízí certifikovaný Peppol Access Point, komplexní řešení včetně archivace a hladký přechod bez zbytečných komplikací, navíc s technickou podporou 24/7.