Aktuality -> IT společnost - 28. 3. 2014

Marek Zajac se stal obchodním managerem Netgearu pro střední a východní Evropu

zajac13.jpgSpolečnost Netgear oznámila jmenování nového obchodního manažera pro země střední a východní Evropy, včetně České republiky a Slovenska. Stal se jím Marek Zając, který před příchodem do Netgear pracoval pro Dell.

Na pozici Channel Account Manager Central & Eastern Europe bude Marek Zając zodpovědný za komunikaci a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými partnery v zemích střední a východní Evropy. Bude jim pomáhat s uzavíráním velkých projektů, vylepšovat partnerský obchodní program či nastavovat propagační akce. Do jeho kompetencí bude rovněž spadat komplexní předprodejní podpora obchodních partnerů.

Zajac má za sebou 17 let zkušeností v oblasti prodeje, a to především v rámci komunikace s klíčovými zákazníky a obchodními partnery. Před příchodem do společnosti Netgear měl po více než 10 let na starosti spolupráci s klíčovými zákazníky společnosti Dell z oblasti telekomunikací, bankovnictví a průmyslu v Polsku. Vystudoval obor marketing na Vysoké škole ekonomické ve Varšavě.

foto: Marek Zajac, archiv Netgear

 
  

- PR -

Udržitelnost vyžaduje nový přístup k využívání energie v éře umělé inteligence

Rostoucí zájem o generativní umělou inteligenci vedl k výraznému nárůstu poptávky po výkonných výpočetních systémech. S tím ruku v ruce roste i spotřeba energie a náklady s tím spojené, a tento trend bude nadále pokračovat. Od svého vzniku se velikost modelů umělé inteligence exponenciálně zvětšuje. A větší modely znamenají výkonnější systémy, nebo delší dobu výpočtů a obojí vyžaduje více energie.

  

- PR -

Eloquens: e-mailová automatizace s podporou AI

E-mail se stal páteří firemní komunikace a očekává se, že do roku 2026 dosáhne celosvětový počet firemních uživatelů elektronické pošty 4,73 miliardy. E-mail sice umožňuje okamžitou komunikaci napříč organizacemi, ale jeho skutečné náklady jako čas, produktivita a ztracené příležitosti jsou často přehlíženy.