facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 2. 2. 2021 - Zdeněk Gric

Marek Krejza se stal novým Group CTO ve společnosti Creative Dock

Mezinárodní firma na budování digitálních inovací Creative Dock má nového Group CTO. Stal se jím Marek Krejza. Marek do Creative Docku přináší bohaté zkušenosti. Vybudoval a vedl pro společnost Foxconn vývojové a inovační centrum vytvářející produkty především pro oblasti průmyslu, energetiky a IoT, se zaměřením na evropský trh. Zároveň působil také v dozorčí radě obchodní společnosti Fita Energy Solutions, kterou pomohl vybudovat a která se primárně zaměřovala na uvedení produktů vývojového centra na trh. Předtím řídil vývoj bankovních systémů ve společnost Arbes Technologies.Krejza do Creative Docku přichází jako důležitá posila v době, kdy se společnosti více než kdy jindy daří prosazovat v zahraničí a poptávka po digitálních inovacích a produktech roste. “Jde často o velmi komplexní produkty, kdy je potřeba již v rané fázi vývoje zajistit technologicky dobře navržené modulární a funkční řešení, které lze snadno rozšířit do nových regionů a adaptovat jej tamním podmínkám. Zdůraznil bych „funkční řešení“, protože cílem není dodat pouze software, ale produkt, který zaujme cílové uživatele a dokáže na sebe velice brzy vydělávat,” vysvětluje Krejza.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -