facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 21. 12. 2017

ManDay.it 2018

Nová konference Gopasu pro IT manažery

ManDay.it 2018GDPR, DevOps, ITIL procesy – to jsou záležitosti, které by měli dnešní IT manažeři mít zvládnuté a jsou považovány za klíčové. Pomoci jim v tom může právě nová konference ManDay.it 2018, kterou počítačová škola Gopas rozšiřuje svoji nabídku odborných konferencí. První ročník konference s názvem ManDay.it 2018 proběhne v pondělí 19. února 2018.Konference ManDay.it 2018 bude den nabitý informacemi o trendech a novinkách včetně praktických ukázek řešení problémů využitelných v reálné praxi. Konference je určená především pro CIO, vedoucí provozu IT, šéfy velkých projektů a všechny, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod.

„K uspořádání nové konference nás vedla zvýšená poptávka po tématech, které musí řešit ti, kteří zastřešují IT ve firmách, vedou IT oddělení, šéfují velké projekty, nebo se zabývají projektovým managementem či procesním řízením. S rostoucím zájmem o naše kurzy manažerských dovedností a po úspěšné sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem jsme začali přemýšlet o uspořádání nové konference, která by byla zaměřená trochu jinam než naše TechEdy, HackerFest nebo JavaDays. A výsledkem je zbrusu nová akce s názvem ManDay.it,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.


Jan Dvořák Jan Dvořák

Jak bude nová konference vypadat? Po společném dopoledním bloku přednášek budou odpoledne následovat praktické workshopy, rozdělené podle zaměření: Podpora GDPR projektu, Vybrané ITILové procesy, DevOps a jeho zavedení. Přednášet a vést jednotlivé workshopy budou tři přední odborníci na danou problematiku: Ondřej Ševeček, Martin Vitouš a Radovan Citterberg.


Konference Teched 2017

ManDay.it 2018 se uskuteční 19. února 2018 v konferenčních prostorách v budově společnosti Microsoft (Vyskočilova 1561/4a, Praha 4). Další informace o konferenci a jejím programu najdete na https://www.manday.it/.


Gopas ManDay.it Manažerská konference

 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -