- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Malý, lehký a výkonný Lifebook SH531
Cenově dostupný subnotebook Fujitsu pro studenty i malé podnikatele
Fujitsu přichází na trh s novým přenosným počítačem, který v sobě kombinuje vysokou funkčnost za rozumn ou cenu. Fujitsu Lifebook SH531 s displejem o úhlopříčce 13,3 palců váží 1,9 kg, zároveň si však zachovává výkonnost, řadu užitečných funkcí a nízkou energetickou náročnost. Používá procesory Intel Core i3 a i5 druhé generace.


Tento tenký notebook v sobě kombinuje vlastnosti, jako jsou: antireflexní display pro plnohodnotné využívání počítače ve venkovním prostředí, funkce Computrace-enabled BIOS umožňující v případě ztráty nebo odcizení vysledovat notebook na dálku, možnost uzamčení softwaru i pevného disku a v neposlední řadě klávesnici, která je odolná proti polití.
Dalšími vlastnostmi, které umožňují být neustále v kontaktu s ostatními, jsou vestavěné technologie bluetooth, WLAN, eSATA port a ExpressCard slot pro externí UMTS. Bezdrátová technologie Intel Wireless Display Technology dokonce uživatelům umožňuje připojit se bezdrátově na display.
Výrobce u notebooku uvádí výdrž na baterie více než 6 hodin.
Nový Lifebook SH531 je v současné době již v prodeji za cenu od 13 900 Kč bez DPH.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |