facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 24. 4. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Logmanager chystá expanzi do zahraničí s novým ředitelem

Jiří TobolaČeská technologická firma Log­manager oznámila, že na nově vytvořenou pozici výkonného ře­ditele (CEO) nastupuje Jiří Tobola (na snímku) zatímco dosavadní ředitel Petr Skořepa pokračuje jako provozní ředitel (COO). Jejich společným úkolem bude nyní expanze firmy do zahraničí.Jiří Tobola je spoluzakladatelem a bývalým ředitelem společnosti Flowmon Networks. Té se jako jednomu z vůbec prvních spin-offů v Česku podařilo přetavit univerzitní technologii v globální produkt. Poté, co Flowmon úspěšně provedl akvizicí globálním hráčem Kemp Technologies a následně Progress Software, se Tobola stal mentorem začínajících firem v Jihomoravském inovačním centru.

Logmanager se věnuje log management a SIEM. Jeho řešení používá více než 300 středních a velkých firem a organizací. Cílem nového vedení je, aby se Logmanager více prosadil v zahraničí.

„Nejvíce mě na Logmanageru nadchla energie celého týmu a rychlost, jakou získal 300 zákazníků ve střední Evropě. S připravovanou novou generací produktu, správným marketingem a posíleným týmem máme na to hrát významnou roli i dál za hranicemi,“ komentuje Tobola svůj nástup na pozici CEO.

Jiří Tobola
Jiří Tobola

Petr Skořepa bude jako provozní ředitel (COO) nadále zodpovědný za partnerský kanál, procesy a udržování efektivního chodu firmy. Zaměří se též na zkvalitňování obchodní podpory a komunikace směrem k partnerům i zákazníkům.

„Chtěl bych poděkovat zákazníkům a partnerům, kteří do nás vložili důvěru, a také celému našemu týmu za jejich odhodlání a energii. Jsem obrovsky hrdý na výsledky, kterých Logmanager během osmi let dosáhl. Jurovy zkušenosti nám pomohou naplnit potenciál v zahraničí a zároveň si udržet pozici spolehlivého partnera pro stávající partnery a zákazníky,“ říká Petr Skořepa.


 
  

- PR -

Wittmann zálohuje a chrání svá data s Acronis Cyber Protect Cloud

Skupina WITTMANN Group se sídlem ve Vídni působí na celém světě. Prostřednictvím 10 výrobních závodů v 6 zemích a 37 poboček je zastoupena na všech důležitých světových trzích plastikářského průmyslu.

  

- PR -

Jak si vedou české firmy v kybernetické bezpečnosti

Praktické zkušenosti z oblasti etického hackingu a penetračního testování


Komplexní zabezpečení pod­ni­ko­vé infrastruktury, počínaje výpočetními systémy přes úložná řešení, až po komunikační linky není jednoduchá záležitost. S větší či menší úspěšností se o to snaží každá organizace.