- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Logitech oznámil akvizici WiLife
Společnost Logitech International oznámila, že posiluje své postavení v oblasti digitálních domácností díky akvizici společnosti WiLife, která nabízí řešení pro video monitoring domácností nebo malých firem pomocí počítače. Společnost Logitech uzavřela smlouvu o akvizici soukromně vlastněné společnosti za přibližně 24 miliónů USD plus případné další platby závisející na prodejích po dosažení určitých budoucích cílů tržeb. Řešení společnosti WiLife využívá možností PC a Internetu pro nabídku alternativy k nákladným profesionálním službám monitoringu domácností.


Toto řešení se skládá ze software pro PC, až šesti bezdrátových video kamer a přijímače, který se připojuje do běžné zásuvky elektrické sítě. Kamery a přijímač navzájem komunikují pomocí technologie HomePlug, která umožňuje přenášet video přes elektrické rozvody v domě. Sejmuté video je možné ukládat na místní harddisk počítače nebo jej posílat přes Internet k uložení u WiLife a mít tak možnost k němu přistupovat odkudkoli – z PC nebo přenosného zařízení, například mobilního telefonu nebo PDA – díky online službě společnosti WiLife.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |