Aktuality -> Hardware - 1. 12. 2005

LEXMARK představil službu Return program

Společnost Lexmark oznámila uvedení nové služby Return program pro Českou republiku. Jedná se o bezplatný odvoz prázdných originálních tonerů Lexmark. Return program je určen především firmám, které se chtějí rychle, bezstarostně, ekologicky a zcela zdarma zbavit prázdných tonerů. Tato služba se vztahuje pouze na prázdné originální tonery Lexmark, které byly použity pouze jednou. Požadavek na odvoz platí pouze pro zásilku, která obsahuje minimálně 5 ks prázdných originálních tonerů Lexmark (tj. cca 5 kg).

Pokud zákazník projeví zájem o tuto službu, stačí kontaktovat přímo společnost Lexmark nebo svého dealera s požadavkem na odvoz krabice s prázdnými originálními tonery Lexmark. Bezplatný odvoz přímo z kanceláře zákazníka popřípadě dealera zajišťuje společnost Lexmark prostřednictvím přepravní služby PPL.

 
  

- PR -

Paměti a disky v roce 2026 stále zdražují. Jak z toho ven?

Trh s počítačovými komponentami prochází turbulentním obdobím. Operační paměti stojí dvojnásobek oproti loňsku, úložiště následují stejný směr a odborníci předpovídají, že situace se nezlepší ještě několik let. Jestli i vy jste zameškali tu správnou dobu na upgrade či koupi nového počítače či notebooku, máte vůbec ještě šanci pořídit je za slušnou cenu?

  

- PR -

Automatizace, AI a DevOps: jak se mění každodenní práce IT týmů

Způsob, jakým dnes fungují IT týmy, se rychle mění. Tlak na rychlost dodávky, stabilitu systémů i bezpečnost vedou k tomu, že tradiční přístupy přestávají stačit. Místo ruční správy, izolovaných nástrojů a oddělených rolí se prosazuje automatizace, úzké propojení vývoje a provozu a stále častěji i zapojení umělé inteligence. Infrastructure as Code, AI asistenti i nové nástroje ukazují, jak zrychlit vývoj i provoz bez chaosu.