facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 26. 9. 2012

Lenovo kupuje společnost Stoneware

Společnost Lenovo oznámila akvizici společnosti Stoneware za účelem posílení a rozšíření svých řešení v oblasti cloud computingu, klíčové součásti produktového portfolia společnosti Lenovo. Společnost Stoneware vybudovala ziskový a rostoucí obchodní model tím, že poskytuje inovativní softwarové technologie, které pomáhají lidem a organizacím zjednodušit komplexní prostředí cloud computingu. Lenovo bude díky této akvizici nabízet nové technologie a zlepší své nabídky v oblasti cloud computingu, zejména schopnost poskytovat zabezpečený obsah napříč různými zařízeními v oblasti vzdělávání a veřejné správy.Produktové portfolio společnosti Lenovo bude těžit ze zkušeností a odborných znalostí týmu Stoneware. Stoneware má již několik silných cloud produktů, včetně webNetwork a LanSchool, které slouží milionům uživatelů především v oblasti vzdělávání a ve veřejném sektoru.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -