Aktuality -> IT společnost - 22. 7. 2010

LANGMaster.com mění své vedení

Na pozici obchodního ředitele do společnosti LANGMaster.com nastoupila 1. července 2010 Lubomíra Vinklerová, která postupně přebírá většinu obchodních projektů. Ve funkci nahradila Jana Průchu, který odešel ze všech výkonných funkcí společnosti. Pozici generálního ředitele společnosti LANGMaster přebírá zakladatel společnosti Pavel Zika, který i nadále bude zastřešovat vývoj všech LANGMaster technologií a technickou realizaci všech projektů. Lubomíra Vinklerová vystudovala Vysokou veterinární školu, fakultu všeobecného veterinárního lékařství v Brně. V letech 1991 – 1996 vedla vlastní veterinární praxi. Od roku 1997 se pohybuje v obchodním prostředí, kde nejdříve sbírala zkušenosti jako Senior Consultant v mezinárodní konzultační společnosti Mercuri International. Následně využila nabídky působení v nadnárodní společnosti Pfizer. Na pozici Training and HR Development managera se během dvou fúzí, kterými společnost po dobu jejího působení prošla, věnovala stabilizaci a rozvoji zaměstnanců a vytváření a zavádění systémů v rámci HR oddělení. Do obchodního prostředí se vrátila v roce 2001 jako obchodní ředitelka mezinárodní kosmetické společnosti Mary Kay, kde působila 4 roky. Ke společnosti LANGMaster přichází z finančně poradenské skupiny WPB Group, kde pracovala na pozici personální ředitelky pro všechny společnosti holdingu.



 
  

- PR -

IQHUBS: když data rozhodují o budoucnosti výroby

Moderní továrny jsou technologicky vyspělé – stroje, linky, roboti – ale když se vedení ptá: „Proč klesla produktivita?“, odpověď chybí. Reporty přicházejí pozdě, čísla se rozcházejí. Rozhodování bez spolehlivých dat pak vede k nižší efektivitě a vyšším nákladům. A právě to je paradox: technologie jsou všude, ale chytrá data chybí. Proto jsme vyvinuli systém, který tento začarovaný kruh rozbíjí. Nad výrobou leží informační mlha a tu zvedáme. 

  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.