facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 20. 1. 2017

Kybernetická bezpečnost na CeBITu 2017

kybernetická bezpečnostVeletrh CeBIT ukáže v Hannoveru od 20. do 24. března, jak se instituce a podniky všech velikostí mohou bránit kybernetickým útokům. Hlavním místem, kam se mohou vydat návštěvníci veletrhu se zájmem o kybernetickou bezpečnost, je hala č. 6, kde budou vystavující firmy nabízet antivirové systémy, systémy pro bezpečnost e-mailů, zabezpečení sítí atd.V hale č. 6 budou probíhat i dvě přednášková fóra - CeBIT Security Plaza, které organizuje společnost Heise Events, a Business Security Stage, kterou organizuje společnost Datakontext. Obě fóra budou probíhat po všech pět dní veletrhu a zahrnují bohatý program přednášek a přičleněnou výstavní část. Zaměření obou přednáškových fór se do značné míry překrývají:

  • Na fóru CeBIT Security Plaza budou hovořit experti o vyhrocených bezpečnostních hrozbách, o technologiích a bezpečnostních opatřeních zajišťujících ochranu před počítačovou kriminalitou a mimo jiné o bezpečnosti cloud computingu.
  • Fórum Business Security Stage se bude zabývat komplexními bezpečnostními systémy v podnicích. Formou přednášek, pódiových diskusí i živých demonstrací se zde bude diskutovat mimo jiné o ochraně dat a tématech jako Cloud Security, Compliance, Access and Identity Management, Endpoint Security a Managed Security Services.

Snídaně s poradenstvím v oblasti kybernetické bezpečnosti

Novinkou letošního veletrhu je brunch s poradenstvím společnosti BWS IT-Security Consulting, který bude probíhat během všech veletržních dnů. Pracovníci s rozhodovacími kompetencemi mohou na stánku BWS IT-Security v hale č. 6 zformulovat své individuální požadavky na bezpečnost a kromě nezávislého poradenství dostanou „plán“ s nabídkami na míru firem, které jsou zastoupené ve stěžejní oblasti veletrhu CeBIT-Business Security. Jsou mezi nimi výrobci a distributoři jako Indevis, Kaspersky, Palo Alto Networks, Rohde a Schwarz, Secunet, Secusmart, Sophos, Symantec, Trend Micro a Wick Hill & Zycko. Poradenství bude na veletrhu CeBIT poskytováno každý den od 10 do 12 hodin.

Pro výstavní účast českých malých a středních podniků poskytuje CzechTrade podporu formou zvýhodněné služby v rámci OPPIK v projektu NOVUMM KET. Více informací je k dispozici na internetové stránce CzechTrade http://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/ , https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/novumm-ket-2017_008k-cebit-hannover-2017 .
 

CeBIT 2017

20. - 24. března

CeBIT 2017


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -