Aktuality -> IT společnost - 13. 5. 2008

KVADOS posílil manažerský tým

Společnost KVADOS oznamuje posílení svého manažerského týmu. Řízení všech marketingových aktivit skupiny KVADOS se 5. května ujal Šimon Churý. Komplexní personální agendu přebírá Ing. Gabriela Heliová na pozici personální manažerky. Šimon Churý, DiS (narozen 1978) je absolventem Soukromé vyšší odborné školy podnikatelské v Ostravě. Od roku 2000 do dubna 2008 pracoval v reklamní agentuře Schönwälder – HARMONIE na různých pozicích, od roku 2005 na pozici ředitele a prokuristy společnosti. Od května 2008 nastoupil do společnosti KVADOS na pozici marketingového manažera.



Ing. Gabriela Heliová (narozena 1978) je absolventkou ekonomické fakulty VŠB – TUO Ostrava. Od roku 2003 pracovala jako personalistka ve firmě ATLAS consulting a U & SLUNO. Od května 2008 nastoupila do společnosti KVADOS na pozici personální manažerky.


 
  

- PR -

Jaký docházkový systém vybrat?

Podle čeho se rozhoduje moderní firma


Možností, jak dnes sledovat docházku zaměstnanců, je spousta. Od systémů, které zaznamenají každý příchod a odchod, až po řešení, která zaměstnanci skoro ani nevnímají. Záleží jen na potřebách a prioritách vaší firmy. Jaké jsou ty vaše?

  

- PR -

Získejte konkurenční výhodu s WMS

Rychlost, přesnost, spolehlivost. To jsou proměnné, které chtě nechtě ovlivní reputaci každého dodavatele v očích zákazníka. Nároky na dodavatele se stále stupňují, stejně jako roste tlak na minimalizaci nákladů pro dosažení co nejvyšší marže. Můžete být v dodávkách nejrychlejší na trhu. Pokud však nedodáte přesně to, co máte, plusové body vám to nepřinese. Když se naopak budete soustředit jen na přesnost, nemusíte být dostatečně rychlí. Ať tak či onak, vaše pozice spolehlivého dodavatele tím může být oslabena. Jak si udržet dobré jméno a zároveň držet náklady na logistiku na uzdě? Jděte na to systémově a optimalizujte skladové hospodářství pomocí WMS.