- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (80)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Koený USB flash disk Prestigio
Společnost Prestigio International oznámila uvedení svého nového produktu s názvem Prestigio Leather Data Flash na trh. Jedná se o stylový USB Flash disk patřící do produktové řady Mobilních paměových zařízení Prestigio. Nový Prestigio Leather Data Flash se stal druhým modelem v řadě USB flash disků společnosti, který byl uveden na trh v průběhu posledního měsíce. Flash disk představuje opravdu jedinečné paměové zařízení opatřené stylovým obalem z pravé kůe s vysokorychlostním USB 2.0 rozhraním. K dispozici je v různých kapacitách 256 MB, 512 MB a 1 GB. Nová flash jednotka představuje malé a lehké řeení bezpečného ukládání dat a přenosu dokumentů, hudby, fotek, videa apod.

Prestigio Leather Data Flash podporuje BIOS bootování podobně jako USB ZIP a USB HDD, co dovoluje uivatelům bootovat z jednotky na jakémkoli počítači a vyuít monosti upraveného nastavení. Navíc jednotka umoňuje reim tzv. Duální zóny, v kterém lze ifrovat a chránit heslem citlivá data. Zařízení podporuje Plug&Play prostřednictvím USB připojení, má jednoduché uivatelské rozhraní a nevyaduje instalaci softwaru. jednotka je kompatibilní se vemi rozířenými operačními systémy jako Windows 98/SE, Windows 2000, Windows ME, Windows XP, Mac OS 9.08.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce










