facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 18. 10. 2012

Konvertibilní ultrabook ThinkPad Twist

Společnost Lenovo představila konvertibilní ultrabook se systémem Windows 8/RT určený pro profesionály - ThinkPad Twist. ThinkPad Twist lze použít jako plně výkonný ultrabook nebo ho otočením změnit na konvertibilní tablet. 12,5palcový ThinkPad Twist nabízí profesionálům technologie, které potřebují jak pro své podnikání, tak pro osobní práci s počítačem. ThinkPad Twist je ve své nejvýkonnější konfiguraci vybaven procesory Intel Core i7 třetí generace, systémem Windows 8 Pro, volitelně 3G modulem, úložištěm dat s kapacitou 500 GB nebo 128 GB SSD a klávesnicí ThinkPad. Tento výkonný stroj také obsahuje softwarové nástroje určené speciálně pro malé firmy, včetně Lenovo Solutions for Small Business poháněné Intel Small Business Advantage a Lenovo Cloud Storage od SugarSync.S ThinkPad Twist, který je vybavený HD IPS displejem s jasností 350nit a Dolby Home Theatre audiem, si uživatelé užijí i video prezentace nebo akcí nabité filmy, stačí Twist pomocí mini-HDMI nebo DisplayPort konektoru jednoduše připojit k projektoru nebo jinému zobrazovacímu HD zařízení.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -