facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 19. 6. 2006

Kontaktní centrum Siemens HiPath ProCenter 7.0

HiPath_ProCenter_625.jpgSpolečnost Siemens uvedla na trh verzi 7.0 svého multimediálního kontaktního centra HiPath ProCenter Enterprise. Portfolio kontaktních center tak bylo rozšířeno o další významné funkce. Novou klíčovou funkcí je možnost síťového propojení, díky němuž spolu mohou kontaktní centra v různých lokalitách spolupracovat a optimalizovat tak využití pracovníků. V HiPath ProCenter Enterprise je desktop operátora uceleným řešením pro ovládání nejrůznějších komunikačních kanálů, např. telefonu, e-mailu či internetového chatu, přes jediné rozhraní.

Řešení HiPath ProCenter má certifikaci SAP s tím, že obě rozhraní – SAPphone i ICI – úspěšně prošla testováním. Produkt byl zároveň certifikován pro systém Microsoft a schválen pro aplikaci Siebel. V nové verzi byly rozšířeny funkce „Řízení přítomnosti“ (Presence Management) a „Spolupráce“ (Collaboration) a byla přidána nová funkce – „Internetová spolupráce“ (Web Collaboration). Pro chatování po internetu tak zákazníci a telefoničtí poradci nyní mohou využít stejnou internetovou aplikaci. Poradce kontaktního centra může také zákazníka provést řadou webových stránek s důležitými informacemi o produktu. Tato funkce se nazývá „browsing s doprovodem“ (escorted browsing). Zcela integrované uživatelské rozhraní v řešení HiPath ProCenter Enterprise, verze 7, agentům poskytuje veškeré multimediální nástroje, které potřebují pro obsluhu zákazníků.

 
  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.