facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 16. 8. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference TAL 2021 přinese nálož inovací z logistiky v automotive

AimtecStabilita a udržitelnost v podnikání jsou cennější než kdy dřív a digitalizace v nich hraje zásadní roli. Přijeďte 21. září do Plzně na konferenci Trends in Automotive Logistics (TAL) s dalšími odborníky na logistiku, výrobu a IT diskutovat o tom, jak díky úspěšným digitálním projektům získat konkurenční výhodu, podpořit ziskovost a produktivitu.Jak flexibilní má být korporátní IT standard? Jak na automatizaci stávajících závodů? Co si představit pod pojmem „Digital First“ při optimalizaci logistiky?

Těmto a dalším rezonujícím tématům se bude věnovat jedinečný line-up českých a zahraničních speakerů. Představí se spin-off německé BMW Group, dynamičtí idealworks. Jak vytěžit data z toku EDI zpráv, vysvětlí SEAT:CODE. Promluví Tomáš Vondrák, první český ředitel brandýských závodů Continental Automotive. Dorazí CEO Weland Solutions Björn Karlsson, který umí doporučit ideální automatizační řešení.

A to samozřejmě nejsme u konce. Celý program najdete na webu talconference.com.

Využijte příležitost potkat se s profíky na straně dodavatelů technologií – mobilní terminály a další vybavení představí Zebra Technologies, automatizaci intralogistiky se věnuje VertiFlex, pokročilému plánování rozumí Asprova, laserovým technologiím Lintech. Na místě budou k dispozici pro vaše otázky i další partneři konference.

Kromě přednášek a partnerských představení se můžete těšit také na pestrý doprovodný program. Svou knihu o inovacích v logistice na TALu představí Marco Prüglmeier, který během působení v BMW Group se svým týmem získal v roce 2019 German Logistics Award. Nejen o logistice při fotografování cyklistů na Tour de France promluví skvělá fotografka Markéta Navrátilová. K večernímu networkingu zahraje Adrian T. Bell. A nezapomeňte – Aimtec tu společně s vámi oslaví své 25. narozeniny!

Přijeďte se opět osobně setkat, sdílet zkušenosti a navazovat kontakty pracovní i přátelské. Těší se na vás organizátoři akce: Aimtec ve spolupráci s DTIHK a IHK Regensburg.

TAL 2021


 
  

- Inzerce -

ALVAO pomáhá digitalizovat podporu záchranných sborů linky 155 na Slovensku

Projekt Přehled v majetku a digitalizace interních služeb pro záchranné sbory díky Operačnému stredisku ZZS SR, ALVAO a Microsoft Azure se stal vítězným řešením 22. ročníku Microsoft Awards v kategorii Community Response Award.

  

- Inzerce -

SOFTIP triumfoval v Microsoft Awards 2021 ve třech kategoriích

Jan Schwarz, technický ředitel SOFTIPuCelkem tři vítězství si odnesl SOFTIP v rámci oceňování Microsoft Awards 2021. V historicky nejširší konkurenci uspěl slovenský IT dodavatel díky projektům, které spojovala jedna věc – zefektivnily a zjednodušily spolupráci a fungování v rámci velkých společností, které se musely vyrovnat s náhlými změnami podmínek na trhu, ale také ve vlastních interních procesech.