facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference Python Day o novinkách a osvědčených postupech programování v Pythonu

Python DayPočítačová škola GOPAS pořádá 13. září druhý ročník online konference jednoho z nejoblíbenějších progra­movacích jazyků na světě - Python Day. Obohatí znalosti programátorů, administrátorů, datových analytiků a všech, kteří se o Python zajímají. Je také příležitostí dozvědět vše podstatné o novinkách a osvědčených postupech v jazyce Python. Python Day nabízí bohatý program s různorodými a aktuálními tématy souvisejícími s Pythonem.„Na naší konferenci Python Day budou k vidění špičkoví řečníci z České republiky i ze Slovenska. Účastníci budou mít příležitost získat informace od odborníků a špiček v oboru. Jejich zkušenosti a know-how budou inspirovat a motivovat k dalšímu rozvoji,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Python Day proběhne v online formátu, což znamená, že se ho lze zúčastnit z pohodlí domova, kanceláře nebo odkudkoli, kde je přístup k internetu. Lze tak ušetřit náklady na cestování a také čas. Účastníci také získají 30denní přístup do archivu přednášek po skončení konference. To znamená, že si budou moci přehrát a prohlédnout obsah přednášek i po skončení akce.

Python Day také podporuje interakci mezi účastníky. Pomocí nástroje Slido budete moci klást otázky přímo přednášejícím během jejich přednášek, což vytvoří prostor pro hlubší pochopení témat a získání odborných odpovědí. Na Python Day přinese ucelený přehled o nejnovějších trendech, nástrojích a inovacích v tomto programovacím jazyku.

Na konferenci vystoupí například Miroslav Sevelda, dlouholetý lektor Počítačové školy GOPAS, Štěpán Bechynský, lektor, konzultant a specialista na produkty Microsoft, Tibor Kurina, školitel v oblasti operačních systémů UNIX, skriptovacích programovacích jazyků nebo Jan Vrbata, lektor a specialista na správu a programování v operačních systémech UNIX.

„Výjimečná kombinace zajímavých témat, zkušených lektorů, online přístupu a možnosti interakce dělá z Python Day ONLINE nepřehlédnutelnou událost pro všechny nadšence do Pythonu. Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, tato konference vám pomůže posunout se dál,“ uzavírá Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Kompletní program a další informace naleznete na www.pythonday.cz

Foto: Gopas


 
  

- PR -

Efektivní řízení výroby pomocí ERP systému

Podrobný pohled na implementaci v praxi


V dnešní době je pro výrobní společnosti klíčové efektivně spravovat své procesy, aby si udržely konkurenceschopnost na trhu. Implementace ERP systému představuje jednu z cest, jak dosáhnout významných zlepšení v efektivitě a transparentnosti výrobních operací. Podívejme se podrobněji na konkrétní řešení, která ERP systémy ABRA Gen a FLORES přinesly vybraným firmám.

  

- PR -

Signys Mobile: obchod, servis a management on-line!

Manažeři společnosti, obchodní zástupci a servisní technici potřebují nástroje pro efektivní práci a zvýšení své produktivity. Signys Mobile, inovativní mobilní řešení společnosti Tresoft s.r.o., nabízí kompletní správu obchodních vztahů, tvorbu oprav a záznamů o revizních prohlídkách, a mnoho dalšího. Vše je k dispozici v rámci jedné aplikace a kompletně on-line.