facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 17. 3. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference Power BI Day ukáže novinky a trendy ve zpracování a interpretaci dat

GOPAS Power BI DayKaždá firma v současné době kromě vlastních produktů vytváří i něco dalšího – disponuje ohromným množ­stvím dat. Odborná kon­fe­ren­ce Power BI Day se zaměřuje na moderní Power BI nástroje pro jejich zpracování, rozklíčování a sro­zu­mi­tel­nou interpretaci. Její pátý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 7. dubna 2022.Rychlá reakce na změny trhu je v současné době pro firmy nutnou podmínkou úspěchu. Taková rozhodnutí by měla vznikat na základě analýzy dat, která se nacházejí v jejích interních systémech, ale i v rámci celého ekosystému, ve kterém firma působí.

„Účastníci konference Power BI day mohou zjistit, jak optimálně řešit každodenní reporting ve firmě, mít kdykoliv dostupná potřebná data nebo srozumitelně vizualizovat výsledky pro manažery s rozhodovací pravomocí,“ říká Jiří Neoral z Počítačové školy GOPAS.

Power BI Day je určený pro široké spektrum odborníků – datové analytiky a finanční manažery, kteří potřebují vytvářet reporty a vizualizovat data. Dále pro projektové manažery, kteří jsou otevření novým způsobům řízení projektů, ale i pro všechny, kteří si chtějí sami vytvářet reporty.

Konference proběhne ve čtvrtek 7. dubna, a to v hybridní podobě. Živě se uskuteční v prostorách budovy CIIRC ČVUT v Praze 6, kde bude možné kromě vyslechnutí jednotlivých přednášek také živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i kolegy z oboru. Ti, kteří se zúčastní virtuálně, se mohou připojit k live streamu v době konání akce, ale také využít 7denní přístup do archivu přednášek.

Konference bude jednodenní a nabídne přednášky 6 předních odborníků na problematiku Power BI. Přednášející se zaměří na témata jako je DAX, spojení PowerBI a PowerApp Writeback, Power BI Rest API či dynamické reporty.

Další informace najdete na https://www.powerbiday.cz/.


 
  

- Inzerce -

Lepší je být bohatý a zdravý...

IT Systems 11/2022Aktuální vydání IT Systems vás zavede do světa peněz, které necinkají, ale přesouvají se mezi účty díky novým metodám placení. Je to další proces, který lze díky chytrým digitálním technologiím zefektivnit. Modernizace platebních metod a souvisejících služeb zajímá firmy v oblasti e-commerce, ale i klasický retail a další obory.