facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 17. 3. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference Power BI Day ukáže novinky a trendy ve zpracování a interpretaci dat

GOPAS Power BI DayKaždá firma v současné době kromě vlastních produktů vytváří i něco dalšího – disponuje ohromným množ­stvím dat. Odborná kon­fe­ren­ce Power BI Day se zaměřuje na moderní Power BI nástroje pro jejich zpracování, rozklíčování a sro­zu­mi­tel­nou interpretaci. Její pátý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 7. dubna 2022.Rychlá reakce na změny trhu je v současné době pro firmy nutnou podmínkou úspěchu. Taková rozhodnutí by měla vznikat na základě analýzy dat, která se nacházejí v jejích interních systémech, ale i v rámci celého ekosystému, ve kterém firma působí.

„Účastníci konference Power BI day mohou zjistit, jak optimálně řešit každodenní reporting ve firmě, mít kdykoliv dostupná potřebná data nebo srozumitelně vizualizovat výsledky pro manažery s rozhodovací pravomocí,“ říká Jiří Neoral z Počítačové školy GOPAS.

Power BI Day je určený pro široké spektrum odborníků – datové analytiky a finanční manažery, kteří potřebují vytvářet reporty a vizualizovat data. Dále pro projektové manažery, kteří jsou otevření novým způsobům řízení projektů, ale i pro všechny, kteří si chtějí sami vytvářet reporty.

Konference proběhne ve čtvrtek 7. dubna, a to v hybridní podobě. Živě se uskuteční v prostorách budovy CIIRC ČVUT v Praze 6, kde bude možné kromě vyslechnutí jednotlivých přednášek také živě diskutovat se všemi zúčastněnými odborníky i kolegy z oboru. Ti, kteří se zúčastní virtuálně, se mohou připojit k live streamu v době konání akce, ale také využít 7denní přístup do archivu přednášek.

Konference bude jednodenní a nabídne přednášky 6 předních odborníků na problematiku Power BI. Přednášející se zaměří na témata jako je DAX, spojení PowerBI a PowerApp Writeback, Power BI Rest API či dynamické reporty.

Další informace najdete na https://www.powerbiday.cz/.


 
  

- Inzerce -

Panasonic PressIT360

Nové řešení pro videokonference, které usnadňuje spolupráci na dálku


S cílem podpořit nové způsoby spolupráce z kanceláře i z domova představila společnost Panasonic nové řešení pro videokonference a hybridní schůzky. Každý si už jistě vyzkoušel, jak obtížné a náročné může být jednání na dálku.

  

- Inzerce -

ERP systém pro laboratorní techniku

Česká společnost Lavat vyrábí a dodává přesné strojírenské součás­ti nebo výrobky z oboru laboratorní a vakuové techniky. Optimalizovat firemní procesy a zvyšovat efektivitu práce zaměstnanců jí pomáhá řešení Helios iNuvio z produkce Asseco Solutions.