facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 28. 5. 2020

Konference Power BI Day bude online.

Power BI Day9. června 2020 vám GOPAS a. s. přinese již třetí ročník konference Power BI Day. Vzhledem k okolnostem poslední doby byla konference Power BI Day původně zrušena, ale nechtěli jsme její účastníky zklamat, a proto jsme se rozhodli jí realizovat později, v online formátu.


Altair - konference

Konference přinese 6 hodinových odborných přenášek z oblasti Power BI. Účastníci se mohou těšit na nejaktuálnější novinky v podání předních odborníků. Mimo jiné se dotkneme témat Power BI a IoT, Power BI a Power Platform čí vám představíme praktické tipy pro Power query.

Konference bude streamovaná v online aplikaci s oboustranným chatem přednášejících a účastníků. Přístup do aplikace obdrží všichni registrovaní účastníci den před zahájením a následně mohou záznam přednášek shlédnou ještě po dobu dalších 7 dní.

Více informací o přednáškách, přednášejících a registraci naleznete na stránkách konference powerbiday.cz


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.