facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 2. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference JSDays 2023 zmapuje vývoj JavaScriptu

JSDays 2023Konference JSDays 2023 letos proběhne hybridně 29. března. Bude se konat v Praze ve dvou sálech, ale sledovat ji můžete i v online streamu. Tradiční konfe­rence, kterou pořádá GOPAS, je určená zejména pro JavaScript vývojáře, front-end programátory a samozřejmě také pro ty, kteří se o JavaScript a související technologie zajímají.„JavaScript je jedním z nejpoužívanějších programovacích jazyků na světě. Není tedy divu, že je v současné době jednou z nejžádaněj­ších dovedností v oblasti vývoje webových stránek. Je třeba vyvíjet aplikace využitelné jak na počítačích a tabletech, tak i na chytrých telefonech a dalších smart zařízeních. Kvalifikované vývojáře JavaScriptu hledají technologičtí giganti. Na konferenci pak zazní témata, která shrnují základy a rozšiřují je až k aktuálním mezím – jako jsou bezpečnostní analýzy zdrojového kódu nebo jak nerozbít web pro vyhledavače,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel počítačové školy GOPAS.

„Konference v letošním roce proběhne hybridně, živě v Praze a online se může připojit kdokoli. Zejména počítáme s hojnou účastí slovenských IT odborníků, kteří jsou i mezi přednášejícími,“ dodává.

A na jaké přednášky se můžete těšit? Keynote: Novinky v Javascriptu, dále pak OAS jako kontrakt mezi JS a serverem, SPA na platformě .NET, Performance a boj s dlouho běžícím Javascriptem nebo Úvod do Azure Apps Service pro JavaScript vývojáře. Mezi experty nebudou chybět například následující – Fáris Ismail, Willi Lazarov, Miroslav Holec, Pavel Ungr či Štěpán Bechynský.

Účastníci naší konference se mohou těšit na to, jaké novinky přinesl Javascript v roce 2022 i na informace jakým směrem se bude tato technologie ubírat v roce 2023. Konference bude jednodenní a nabídne celkem 11 přednášek devíti předních českých a slovenských odborníků. Účastníci budou mít ještě po dalších 10 dní k dispozici archiv všech přednášek.

Podrobné informace o konferenci najdete na jejích stránkách: www.jsdays.cz, www.jsdays.sk


 
  

- PR -

7 vlastností ERP systému, které dělají uživatelům radost

Kdy je ovládání ERP systému poho­dl­né? Když mohou jeho uživatelé snadno a efektivně pracovat s potřebnými funkcemi a informacemi bez zbytečných obtíží. Tím se zvýší produktivita jejich práce, omezí se chybovost a firma poroste.

  

- PR -

5 tipů, jak vybrat WMS pro vaši firmu

Řešíte dnes a denně pohyb zboží ve skladu? Warehouse Manage ment System je softwarové řešení navržené, sestavené a vyladěné pro správu a optimali­za­ci skladových operací a obecně veškerých procesů ve skladu. Pomáhá mimo jiné v řízení pohybu zboží, sledování skladových zásob, plánování příchodu a odchodu zboží, a díky těmto superschopnostem zefektivňuje správu skladu.