facebook
Aktuality -> IT Business - 21. 1. 2019 9:10

Konference G2B•TechEd 2019 proběhne v Brně začátkem února

Již na začátku února proběhne v Brně odborná konference G2B•TechEd, jejíž třetí ročník připravila Počítačová škola Gopas na 4. a 5. 2. Pro účastníky je připravený přehled o všem důležitém a zajímavém, co je nové na platformě Microsoft, ale i o mnoha dalších tématech včetně počítačové bezpečnosti a etického hackingu. Konference je určená především pro IT profesionály – správce řešení, administrátory, vývojáře, ale i specialisty na bezpečnost či databáze.„G2B•TechEd je jedinečný v tom, že na rozdíl od klasického pražského TechEdu, který už oblast Security obsahuje spíše okrajově, zahrnuje i problematiku etického hackingu a bezpečnosti. Umožňuje tedy IT odborníkům, kteří to mají do Brna blíže než do Prahy, načerpat ve zhuštěné podobě aktuální informace z oblastí, které pokrývají naše pražské konference TechEd-DevCon a HackerFest,“ říká William Ischanoe, mezinárodně uznávaný odborník na IT bezpečnost z počítačové školy Gopas. „Navíc se zde dozvíte i takové ty zábavnější věci typu How to – jak něco hacknout, jakým způsobem někam proniknout nebo jak vás může někdo naopak ‚dostat‘ v práci.“

G2B•TechEd 2019 nabídne dva dny plné zajímavých přednášek a prezentací, které jsou rozčleněné do dvou tematicky odlišných bloků a poběží souběžně ve dvou sálech: v DevCon Hall pro vývojáře a v ShowIT Hall pro administrátory a specialisty na bezpečnost či databáze. Bude se mluvit například o cloudových službách, Azure, .NET Core, internetu věcí, SQL Serveru nebo BI.

Malá ochutnávka z témat přednášek:

  •  Security tiering – jednoduše, rychle a bezbolestně
  • Developer Keynote aneb .NET Core 3.0 a proč je to největší změna od zrodu .NET Core
  • Kaspersky Endpoint Security – tipy & triky
  • HTTP Response hlavičky pro bezpečný web

Třetí ročník konference G2B•TechEd 2019 proběhne ve dnech 4. a 5. února 2019 v hotelu Holiday Inn Brno. Novinkou letošního ročníku je zvýhodněné vstupné pro studenty brněnských technických univerzit. Podrobné informace o konferenci G2B•TechEd a jejím programu jsou k dispozici na stránce www.g2bteched.cz. Zde je možné se na konferenci také zaregistrovat.


 
  

- Inzerce -

Zahrajte si s hvězdami budoucnosti

CZECH CLASSICTurnaj Czech Classic se uskuteční 16.–21. června 2019 v GR Kaskáda jako součást Pro Golf Tour, jednoho ze čtyř oficiálních satelitů European Tour. Program kromě turnaje pro profesionály a nejlepší české amatéry zahrnuje i bohatý doprovodný program včetně tradičního turnaje partnerů s nejlepšími profesionálními hráči Pro Golf Tour, tzv. Pro-Am.

  

- Inzerce -

Zaměstnání: Programátor a kodér Brno

programátor a kodér BrnoBaví vás dělat weby a chcete profesně růst? Hledáme programátora / kodéra pro webové studio Brno na trvalý úvazek (HPP), nebo jiný (IČO, DPP, DPČ a další). Znalost CMS WordPress nebo Joomla výhodou.