facebook
Aktuality -> IT Business - 21. 12. 2018 15:25

Konference G2B TechEd 2019 nabídne přehled novinek i tipy pro reálnou praxi

G2B TechEd 2019Třetí ročník odborné konference G2B TechEd připravila Počítačová škola Gopas na 4. a 5. února 2019. Na programu budou více než dvě desítky zajímavých přednášek předních odborníků z České a Slovenské republiky. Kromě novinek z portfolia produktů Microsoft se bude mluvit o řadě dalších témat z oblasti správy a vývoje IT řešení i počítačové bezpečnosti.Hned na začátku února proběhne odborná konference G2B TechEd, která si získává stálé účastníky zejména z řad těch, kteří to mají do Brna blíž než na pražský TechEd-DevCon. Akce je určená především pro IT profesionály – správce řešení, administrátory, vývojáře, ale i specialisty na bezpečnost či databáze. Na rozdíl od klasického pražského TechEdu zahrnuje tato brněnská konference i oblast bezpečnosti a etického hackingu.

„Pražský a brněnský TechEd mají sice podobný název, ale liší se jak obsahově, tak i atmosférou: ten brněnský je podle vyjádření účastníků i přednášejících komornější, ale také uvolněnější,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel počítačové školy Gopas. „Shodné jsou ale v tom, že si vydobyly pověst přínosných akcí se skutečně odborným a technickým obsahem bez marketingových klišé. G2B TechEd se tak zařadil mezi naše tradiční konference, které jejich účastníci vyhledávají opakovaně.“

G2B TechEd

G2B TechEd 2019 nabídne dva dny plné zajímavých přednášek a prezentací, které jsou rozčleněné do dvou tematicky odlišných bloků a poběží souběžně ve dvou sálech: v DevCon Hall pro vývojáře a v ShowIT Hall pro administrátory a specialisty na bezpečnost či databáze. Bude se mluvit například o cloudových službách, Azure, .NET Core, internetu věcí, SQL Serveru nebo BI. Z konkrétních témat přednášek vybíráme: Security tiering – jednoduše, rychle a bezbolestně; Zajímavé funkce Windows Serveru, které možná ještě neznáte; Kaspersky Endpoint Security – tipy & triky; DevOps – Ajťák budoucnosti.

Novinkou letošního ročníku je zvýhodněné vstupné pro studenty brněnských technických univerzit – je třeba si pospíšit s registrací, protože počet míst je limitován. Podrobné informace o konferenci G2B TechEd a jejím programu postupně přibývají na stránce www.g2bteched.cz. Zde je možné se na konferenci také zaregistrovat.


 
  

- Inzerce -

Zákaznická zkušenost, sběr bylin a řešení pro SMB

IT Systems 6/2019V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili především na pokročilé metody analýzy dat, problematiku zpracování a řízení oběhu dokumentů, ale také na trendy v oblasti budování vztahů se zákazníky. Pozitivní zkušenost zákazníka je totiž stále významnějším faktorem pro úspěch podnikání. Slogan „na zkušenosti záleží“ se proto stal podtitulem letošní konference SAPu, která představila inovativní technologie a jejich využití v konkrétních obchodních scénářích, jejich společným jmenovatelem je právě zajištění pozitivní zákaznické zkušenosti.

  

- Inzerce -

e-Mobilita, moderní doprava blízké budoucnosti

e-MobilitaElektrický pohon je v současnosti velmi diskutované téma, a to nejen v automobilovém světě, ale také ve všech oborech, kterých se dotýká. Je to už zmiňovaný automobilový průmysl, dále logistické společnosti, oblast energetiky, legislativy a v neposlední řadě také IT společnosti a jejich softwarové produkty, jež řeší e-Mobilitu.