facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 29. 9. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference Future of Cyber o aktuálních otázkách kybernetické obrany

Future of CyberVe dnech 19. až 21. října 2022 proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA mezinárodní výstava a odborné panely FUTURE FORCES FORUM za účasti profesionální komunity z oblasti obrany a bezpeč­nosti, včetně představitelů státní správy, ozbrojených a bezpečnost­ních sil, mezinárodních organizací a pracovních skupin NATO. Význam FFF podtrhuje pravidelná účast 200 vystavovatelů a 7 000 odborných návštěvníků z celého světa.Nedílnou součástí FFF je kybernetický pavilon s tradiční konferencí Future of Cyber, která je letos koncipována jako dva odborné diskusní panely a 10 workshopů.

První panelová diskuze (středa 19.10. ve 13:30 hod.) se bude věnovat otázkám C5ISTAR, AI a kybernetické obrany, zúčastní se jej LTGen. (Ret.) Susan Lawrence, prezidentka AFCEA International, BG (Ret.) Paul Fredenburg, Vicepresident AFCEA International, BG Miroslav Feix, velitel VEKYSIO a další hosté.

Druhý panel (čtvrtek 20.10. ve 13:30 hod.) se zaměří na bezpečnost průmyslových podniků a kritické informační infrastruktury. Mezi panelisty budou například: Bohuslav Zůbek (MV ČR), Vladimír Rohel (NAKIT), Jiří Kasner (Colsys-Automatik) a další.

Dalšími hlavními tématy bude Kritická infrastruktura, SOC, CSIRT, kterým se budou věnovat páteční workshopy.

V rámci kybernetického pavilonu se během všech tří dnů opět uskuteční osvětové a odborné aktivity (Live Hacking Zone), do kterých se aktivně zapojí zástupci odborné komunity (například KYBERCENTRUM), zástupci státních institucí a podniků (například MV ČR, NÚKIB, VEKYSIO, NAKIT) a zástupci akademické sféry (například Univerzita obrany, SSPŠ a Gymnázium Praha) a další. Součástí LHZ proběhnou i různé mini-soutěže včetně tzv. CYBER ESCAPE ROOM.

Vstupné na konferenci a celou výstavu je zdarma, podmínkou je jen online registrace na webu konference https://www.future-forces-forum.org/events/74_future-of-cyber-konference-future-cyber-defence?lang=cs


 
  

- Inzerce -

Před čím vás ochrání pojistka na blbost?

Pojištění občanské odpovědnosti, tedy pojištění občanské odpovědnosti v soukromém životě, nám zajistí ochranu před škodami na majetku a zdraví třetích osob. Podívejte se, co přesně je pojištění odpovědnosti neboli pojistka na blbost v jakých situacích se uplatňuje.

  

- Inzerce -

Lepší je být bohatý a zdravý...

IT Systems 11/2022Aktuální vydání IT Systems vás zavede do světa peněz, které necinkají, ale přesouvají se mezi účty díky novým metodám placení. Je to další proces, který lze díky chytrým digitálním technologiím zefektivnit. Modernizace platebních metod a souvisejících služeb zajímá firmy v oblasti e-commerce, ale i klasický retail a další obory.