facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 20. 9. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Konference Digital Trust & Paperless se zaměří na téma digitalizace a elektronického podepisování

Konference Digital Trust & PaperlessOsmý ročník konference Digital Trust & Paperless, který se bude konat 6. října v Kongresovém centru ČNB, tradičně přinese ucelený legislativně technický pohled na oblast digitalizace, digitální důvěry a bezpapírového fungování firem i státních organizací. Ústředním tématem letošní konference je elektronický podpis jako projev vůle v elektronickém právním jednání. Představíme různé způsoby implementace i možnosti využití moderních externích služeb elektronického podpisu a souvislosti s elektronickou identifikací.Společně s předními odborníky prozkoumáme právní a technické aspekty i praktické zkušenosti digitalizace v korporátní a veřejnoprávní praxi. Doprovodný program nabídne možnost diskutovat vlastní digitalizační výzvy s přítomnými odborníky a dodavateli technologií.

Cílem konference je zdůraznit, že hlavní výzvou digitalizace nejsou technické detaily, jako je třeba vlastní elektronický podpis, ale poskytnutí dobrého uživatelského zážitku z digitálního procesu.

Nezbytné služby digitální důvěry tak, jak je definuje nařízení eIDAS a Zákon o službách vytvářejících důvěru, lze považovat za infrastrukturní problém vyřešený řadou certifikovaných produktů a řešení. Klíčovým faktorem úspěšnosti digitalizačních projektů se tak stává zaměření na uživatele, tedy i integrace uživatelsky přívětivých řešení do každodenních činností.

Registrujte se na konferenci ještě dnes!

Podrobný program konference, informace o přednášejících a další informace najdete na webu Sefira.


 
  

- Inzerce -

Výrobce potravin z dánského Thistedu překonává problémy se zastaráváním strojů a připravuje se na Průmysl 4.0

DragsbaekVybudovat si dobrou pověst může trvat celé roky. Získat si důvěru zákazníků znamená důslednost, spolehlivost a závazek vůči příslibu značky. Dánská výrobní společnost Dragsbaek si svoji pověst buduje a upevňuje již více než 100 let.

  

- Inzerce -

Trendy ve vývoji softwaru pro řízení skladů

U nás v E LINKX se věnujeme vývoji moderních a inovativních řešení pro řízení skladů WMS. Sledujeme trendy, které se objevují na trhu, a snažíme se s pomocí testů přinášet tato řešení našim zákazníkům. V současnosti vidíme hned několik příležitostí, které postupně implementujeme. Pojďme se na ně společně podívat.