Aktuality -> IT společnost - 30. 5. 2012

Konference Data & Dokumenty 2012

Bezpečnost, síťové prvky, hardware, informační systémy, virtualizace, cloudy... Ať děláme v oblasti informatiky naprosto cokoliv, vždy to děláme pro elektronická data. Ta jsou dnes pro naše podnikání a vlastně jakékoliv konání klíčová. Jejich objem meziročně nezadržitelně roste o dvacet až třicet procent a čím dál větší část našich aktivit se přesouvá do elektronického světa. To pochopitelně zvyšuje nároky na správu elektronických dat, jejich dostupnost, zálohování, archivaci apod.


„Řízení elektronických dokumentů představuje jednu z největších výzev dnešního světa ICT,“ vysvětluje komentátor a publicista Tomáš Přibyl, jinak odborný garant konference Data & Dokumenty 2012. „Dávno pryč je doba, kdy jsme něco potřebovali, tak jsme něco nainstalovali – pak jsme potřebovali něco jiného, tak jsme nainstalovali něco jiného. A tak pořád dokola. Snad každý se s podobným systémem setkal, a ví tedy, že je to spolehlivá cesta k sebezničení.“

Spolehlivým průvodcem v mnoha úskalích souvisejících s daty a dokumenty je tradiční konference s příznačným názvem Data & Dokumenty 2012. Uskuteční se ve čtvrtek 21. června 2012 v konferenčních prostorách pražského Hotelu Diplomat.

„Stejně jako je široká problematika elektronických dat a dokumentů, je široký i záběr letošních konferenčních témat,“ doplňuje Michael Hurych, ředitel a jednatel pořádající společnosti 4U Support. „Přednášející se budou věnovat elektronizaci dokumentů, řízení jejich oběhu, legislativním otázkám nebo třeba zálohování a archivaci. Zkrátka a dobře: podíváme se na elektronická data ze všech možných úhlů pohledu – a přesně takovýto široký průřez problematikou je cílem konference Data & Dokumenty 2012.“

Podrobné informace o akci naleznete na www.konferenceit.cz ZDE.


 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.