facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 4. 10. 2012

Konference 4Motion se zaměří na IT ve výrobě dopravních prostředků

automotive.jpgNovým metodám, postupům a produktům v oblasti výroby dopravních prostředků bude věnována odborná konference 4Motion, která se uskuteční 7. listopadu v kongresovém centru na brněnském výstavišti. Cílem akce bude představit možnosti zvýšení výkonnosti a optimalizace procesů v tomto segmentu pomocí IT. Účast na konferenci je bezplatná.Přednášky budou věnovány využití IS/IT v problematice vývoje produktů, přípravy výroby a jejího plánování, vyhodnocování výkonnosti a monitoringu po logistiku, údržby, řízení kvality, personalistiky a správy dokumentace.

Konference 4Motion bude spojená s prezentací informačních systémů a technologií pro automobilový průmysl. Své produkty a služby zde představí významné společnosti z ČR, Německa a Slovenska. Anasoft APR, ICZ, Psipenta GmbH/ IS Berghof, IFS Czech, ITeuro, Karat Softwar, Point. X a Vema.

Základní informace o konferenci, anotace jednotlivých přednášek a elektronická přihláška jsou k dispozici na www.adam-ova.cz/4motion. Tato konference je pořádaná ve spolupráci s MES Centrem a Moravskoslezským automobilovým klastrem.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -